Věštění z karet

Termíny:
28.-29. května 2016, 3 VOLNÁ MÍSTA

Poté seminář dostupný už jen v knižní podobě.

Také jste přemýšleli, odkud berou kartářky své přesné předpovědi, a často až zarážejícím způsobem výstižné výklady? Jak je vůbec možné zjišťovat informace o vzdálených místech a třetích osobách - a může se tomuto umění naučit každý? Na tomto semináři se zaměříme věštění z karet, obvyklé chyby a ukážeme si konkrétní osvědčené techniky výkladu. Navštivte také nový seminář Tarot pro zasvěcené.

Rezervovat místo

Program semináře:

  • Ukážeme si, jak se lze naučit věštit zcela bez knížek.
  • Ukážeme si různé klasické tarotové sady, jako Rider-Whiteův Tarot, hrací karty i atypické balíčky, které mají zcela odlišnou strukturu od Tarotu.
  • Ukážeme si, jak důvtipně klást otázky.
  • Ukážeme si některé typy rozkladu karet a do hloubky probereme tradiční Keltský kříž o 10 kartách.
  • Pomocí karet poznáme svůj Stín a zahrajeme si také nějaké hry, které nám pomohou prožít karty tělem.
  • Závěrem si odnesete opravdické proroctví o svém životě!

Rezervovat místo

Pro koho je seminář vhodný:

Dovednost věštění z karet je užitečná pro každého, nejen pro zvědavé báby. Karty nám mohou pomoci k tomu, abychom volili pro nás nejlepší rozhodnutí, odhadovali správně motivace druhých lidí a nepromarnili nabízené příležitosti. Tomu, kdo se nespokojí se zkoumáním osudu a možností, ale chce si je aktivně přitáhnout a změnit, lze doporučit seminář Praktické magie. Technika věštění bez pomůcek, čistě z vlastní intuice a s kyvadlem, se zabývá seminář Šestý smysl.

Fotografie ze semináře

Fotografie budou přidány na podzim.

Co říkají účastníci

Před seminářem jsem si s taroty jen hrála, ale teď mám pocit, jako když se mnou karty mluví a dokonce snad i obrázky na nich ožívají. Konečně to, co vyložím, není jen změť symbolů, ale celý výklad dává smysluplnou odpověď na mé otázky.

- Gábina, Praha

Začali jsme drobnou meditací, atmosféra byla příjemně uvolněná a my se mohli vrhnout ke kartám. Dozvěděla jsem se něco nového z historie Tarotu. Naučila jsem se kartám pokládat správné otázky a několik typů výkladu. A nakročila jsem k lepšímu porozumění jak samotným kartám, tak sobě sama. A to vše díky tomu, že Noira očividně ví co dělá Místnost, ve které kurz probíhal byla po celou dobu nabitá energií, která byla skoro hmatatelná. Když jsem po osmi hodinách odcházela domů, v hlavě mi vířila spousta myšlenek. Bylo to moje první setkání podobného typu a byla jsem doslova nadšená. Nadšení mi vydrželo, takže jsem si pořídila svůj vlastní balíček tarotových karet a každý den se nestačím divit, kolik moudrosti se v nich skrývá.

- Jolana E., Praha

Víkendový seminář o věštění byl pro mě opravdovým přínosem. Karty nám primárně pomáhají uvědomit si, kde se na naší cestě zrovna nacházíme a lépe pochopit příčiny či důsledky našich životních zážitků a pocitů. Noira vedla seminář velmi profesionálně a racionálně nám vysvětlila způsob práce s tarotovými kartami. Doporučuji každému kdo neklouže pouze po povrchu životních událostí a zajímá se o svůj úděl v životě na všech úrovních.

- Irina, Praha

Kurz tarotu pořádaný Noirou byl přínos, radost a naprosto produktivně strávený čas. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí začít nebo se jen zdokonalit ve čtení a významu tarotu. Atmosféra během kurzu byla naprosto pohodová, lidé, kteří se předtím nikdy neviděli k sobě našli cestu během pár minut. Otevřená, přátelská nálada... Noira je profesionál, který navede, poradí, ukáže směr, ale nikomu nevnucuje svůj názor. Naopak nechává každého, aby si pomalu našel svůj způsob vnímání tarotu a jeho výkladu. Těším se na další kurzy (nejen o tarotu). Díky.

- Blanka, Praha

S kartami teď chodím do postele. Díky semináři mám představu té správné cesty, kterou musím ještě opravdu pilovat. Ale cítím se s kartami báječně, což vidím jako dobré znamení.
Velice na mne udělal dojem závěr semináře a naše společná věštba. To bylo naprosto dokonalé a uvědomila jsem si, jak vše funguje. Noiro, děkuji a věřím, že jsme se neviděly naposledy.

- Libuše Lili

Díky moc. Byla jsem unešená z celého semináře myslím, že mi to určitě dalo hodně a hlavně mám informace jak začít a i když budu třeba tápat tak už vím, že to jde a že jsi super učitelka a že je na tebe spolehnutí a že poradíš!

- Jitka

Související semináře:

Technikami "věštění bez karet" a rozvojem intuice se zabývá seminář Šestý smysl.
Na Magii pro život se dozvíte, jak efektivně propojit věštění s kartami s magickým rituálem.

fotka

Seminář vede
Noira

Magie pro mne znamená vracet lidem moc nad jejich životem zpět do jejich rukou.

Praktické informace

Podrobně o seminářích

Festivaly

Víkendové semináře

Přednášky s večírkem

Vyhledávání

Hledat v článcích 1271672657124451911_0.png