Výklad tarotové karty šest mečů

Tarotová karta šest mečů

Klíčová slova pro výklad:

Duševní uzdravení. Úleva plynoucí ze správného rozhodnutí. Vyřešení dilematu. Stěhování. Emigrace. Vzhůru k novým břehům. Změna k lepšímu. Zotavování se. Zdravé truchlení. Když se vám v hlavě začne rozednívat. Odejít a přestat bojovat. Rozumné rozhodnutí.

Karta mi připomíná mne samotnou letos v létě. V autě, nikoliv na lodi, si mne odvážel přítel i se všema věcma. Odešla jsem bydlet za ním na venkov. Začala jsem usedavě plakat, zatímco on se usmíval. Bylo mi tak trapně!
Za mnou odcházela jedna éra.

Přestože jsem se těšila, smutku z loučení jsem se neubránila. Začínalo toho na mě být moc – hluku, smogu, všemožných lákadel a informačního přesycení.

Tarot hra Osudu

Tato karta byla vylosována jak karta dne42. března 2016 a je úryvkem z mé knihy Tarot: Hra Osudu na každý den.

Proč a jak si vkládat z tarotu jednu kartu na den si můžete přečíst v tomto pilotním článku, kde také najdete ke stažení celou úvodní část knihy.

Popisy dalších karet budou postupně vycházet v rubrice Významy tarotových karet.

Číst pilotní článek

Jezero na kartě představuje obraz naší mysli, která je dnes jasná a nepohnutá. Jenom lehoučké vlnky ji čeří a svědčí o tom, že se děje blahodárný, léčivý pohyb někam jinam, kde se budete cítit lépe.

Šestka mečů s sebou přináší nově nabytý klid, uzdravení a v něm doznívající zjitření, které provází všechna obtížná rozhodnutí. Velmi často to bývá rozhodnutí odejít a přestat bojovat.

To nejtěžší máte za sebou. Teď budete sklízet pozitivní změny, plynoucí z vašeho rozhodnutí.

Meče jsou barvou mysli a představují tedy hlavně to, co se v naší mysli odehrává. Šestka nás vyzývá k nově nalezenému klidu, k tomu, zvolit si zdraví, rozumné myšlení a jasnost nad ruchem, konfliktem a zradou.

Na této kartě figuruje převozník. Může to být dobrý přítel, terapeut nebo utěšlivá rada, kterou byste dnes neměli přehlédnout.

Tíha minulosti, byť se zdá velká, vás nebrzdí v tom udělat, co máte udělat a následky ustát. Nenechte se odradit občasným kýváním lodi. Jste na cestě k novým břehům.

„Ač truchlící, nacházím se již na cestě k novým břehům.“
- můj zápis v deníku z tohoto dne

věštby

Dostávejte věštbu týdne


Odebírejte věštbu z karet na týden vždy v sobotu večer e-mailem zdarma do své schránky.

Komentáře

Naučte se magii

Připojte se k 8 612 odběratelům Čarovného zrcadla.

Dostávejte zdarma každou sobotu večer předpovědi na úplněk a novoluní, návody na kouzla a rituály, týdenní věštbu a jiné články.

Prohlédněte si poslední:

Z nabídky eshopu

Navštívit eshop

Právě vyšlo

tarot-kniha-noira.jpg

Tarot: Hra Osudu

Věštění nemusí být vážné ani nemusí být těžké. První kniha na trhu o oblíbeném zvyku tahat si jednu tarotovou na den vám ukáže cestu k tomu, jak můžete i vy začít ve svém každodenním životě hovořit s kartami.

Více o knize

Festivaly

Víkendové semináře

Víkendové semináře pro veřejnost tímto končí. Od července se můžete těšit na úplně nový cyklus přednášek.

Vyhledávání

Hledat v článcích 1271672657124451911_0.png