Věštba týdne: Tryskem vpřed

Věštba z karet na týden 24. - 30. ledna 2016: Tryskem vpřed

"Nyní je čas jednat a opřít se do toho"

Zatímco černý kůň se drží zpátky a vyčkává, jeho bratr, bílý kůň, nabyl jistotu a vyráží tryskem vpřed. Tato karta hovoří o nutnosti zacílené akce a neohlížet se pro tuto chvíli napravo ani nalevo. Buďte jako kůň, který se dá do trysku, s důvěrou a s veškerou svou silou. Tento týden může být průlomový, co se týče vašich cílů.

Tento týden máte možnost s nějakou záležitostí opravdu hnout a nejlepší bude, když tuto možnost hned zkraje rozeznáte. Jinak hrozí nebezpečí, že vaše činy budou nezáměrné, bezcílné a nebo svou energii vynaložíte špatným směrem. Fantazírování teď není na programu dne!

Jednejte sami za sebe a nebojte se tento týden dravě vyrazit za něčím, o čem víte, že to chcete, a nebojte se proto vyrazit tryskem...

Dostávejte zdarma věštby


Komentáře

Naučte se magii

Připojte se k 8 030 odběratelům Čarovného zrcadla.

Dostávejte zdarma každou sobotu večer astrologické předpovědi, návody na kouzla a rituály, týdenní věštbu a jiné články o magii.

Prohlédněte si poslední:
Noira
Články píše Noira

O magii, duchovnu a tradicích předků píši přes 10 let. Čarovné zrcadlo během té doby vyrostlo z malého blogu do největšího webu v češtině o magii, čarodějnictví a esoterických vědách. Starám se o náš e-shop a dovoz magických a rituálních pomůcek. Zatímco se e-shop rozrůstá, můžete navštívit moje poslední semináře.

Více o autorce

Festivaly

Víkendové semináře

Víkendové semináře pro veřejnost tímto končí.

Od července se můžete těšit na úplně nový cyklus přednášek.

Na podzim proběhne několik přednášek k tématu připravované knihy Psychická sebeobrana.

Z nabídky eshopu

Vyhledávat v článcích