Věštba na týdenVěštba na týden

Věštbu z karet na každý týden pro inspiraci. Dostávejte věštby z čarovného zrcadla e-mailem do svojí schránky každou sobotu večer. Přihlaste se na této stránce nebo si objednejte vlastní balíček těchto karet ve shopu.

Věštba týdne: Žena s mincí 

žena s mincí

Věštba z karet na týden 27. března - 2. dubna 2016:

"Žena s mincí přináší něco důležitého ve světě financí"

Bohatě oděná žena ve fialovém šatě vědoucích třímá starobylou čínskou minci štěstí. Vedle ní sedí černá kočka jako připomínka všemocné náhody, která nám kdykoliv může přihrát nečekané noviny z oblasti financí. Tento týden vám může nějaká žena učinit nabídku nebo vás upozornit na něco důležitého stran práce, podnikání a investic. Může se vás ovšem také snažit o peníze připravit.

Čtěte celou věštbu s komentáři.

Věštba týdne: Anděl rovnováhy 

Karta týdne anděl rovnováhy

Věštba z karet na týden 20.-26. března 2016:

"Je potřeba ve svém životě hledat delikátní rovnováhu všech prvků"

Za měsíčné noci se pod hvězdami dívá malý anděl do své nádoby, která obsahuje elixír životní harmonie. Pyramidy v pozadí hovoří o tom, že jakéhokoliv cíle můžeme dosáhnout, budou-li naše myšlenky v harmonii s činy, s našimi vztahy a prostředím. Prostředky, čas, vztahy a zdraví jsou součástí delikátní rovnováhy života, kterou si tento týden budete více uvědomovat, nebo o ni budete bojovat. anděl rovnováhy vás navštěvuje proto, aby vás upozornil, že není těžké si na vesmíru něco vynutit, jako splnění přání, ale je obtížné, aby vaše cíle a splněná přání harmonicky zapadly do celkové rovnováhy vašeho života. To může vyžadovat větší trpělivost a čas.

Čtěte celou věštbu s komentáři.

Věštba týdne: Závist 

Karta týdne Závist

Věštba z karet na týden 13.-19. března 2016:

"Závist vás připravuje o potěšení"

Postava v otrhaném šatě obývá svůj černobílý svět a vyhlíží z něj kamennými dveřmi ven, do světa dokonalého štěstí a prosperity. Kontrast mezi oběma světa napovídá, že ve hře je závist, žárlivost, sebeklam nebo možná i úplná iluze. V jaké oblasti se necháváte strhnout k závisti? Co by mohly zobrazovat ve vašem životě oba kontrastní světy?

Čtěte celou věštbu s komentáři.

Karta týdne Metatron

Věštba z karet na týden 6.-12. března 2016:

"Stojíte na rozcestí. Přestaňte váhat."

Poutník v červeném šatě se rozhlíží na rozcestí, nevěda kudy se vydat. Ve vašem životě se nyní nabízejí dvě cesty a existuje zde riziko, že se necháte ochromit váháním. Rozetnutím důležitého rozhodnutí se vám otevírají nové cesty a celá tato věc může mít na váš život dramatický vliv, což uvidíte až s odstupem času. Rozhodnutím získáte svobodu.

Čtěte celou věštbu s komentáři.

Karta týdne Metatron

Věštba z karet na týden 28. února - 6. března 2016:

"Archanděl Metatron aktivace šesté čakry čakry"

Archanděl Metatron přináší jasné indigově modré vibrace vaší šesté čakry k životu. Tento týden můžete zaznamenat větší jasnost myšlení, touhu po pravdě nebo důležité vize, které se objeví formou jasnozřivého vnuknutí, snu nebo obrazu. Tato karta vás také vyzývá, abyste se zastavili a zamysleli nad svojí osobní vizí budoucnosti.

Čtěte celou věštbu s komentáři.

Karta týdne Ariel

Věštba z karet na týden 21. - 27. února 2016:

"Archanděl Ariel a léčení vaší druhé čakry"

Archanděl Ariel drží oranžovou kouli energie, která je vaší druhou čakrou. Tato čakra je centrem vašeho zajištění a osobní pohody, které vám umožňují věnovat se kreativním činnostem a začít si život užívat. Začněte vnímat smyslové počitky a přijímejte péči druhých bez upejpání!

Čtěte celou věštbu s komentáři.

Věštba týdne: Jangová energie 

Karta týdne úzkost

Věštba z karet na týden 14. - 20. února 2016: Jangová energie

"Mužské kvality a síla rozumu vás nyní povedou"

Toto období je pro vás ve znamení odvahy, síly a aktivního přístupu k věcem. Rozum je nyní důležitější, než city. Čeká vás ohromná tvůrčí energie a nové počátky, které mohou do budoucna zplodit něco fantastického. Pusťte se do toho silo a sledujte výsledky!

Čtěte celou věštbu s komentáři.

Věštba týdne: Úzkost 

Karta týdne úzkost

Věštba z karet na týden 7. - 13. února 2016: Úzkost

"Přestaňte se trápit nad věcmi, které nyní stejně nevymyslíte"

"Žena za kamennými okny je rozrušená zvuky vzdálené bouře, a interiér její ložnice je pokryt rudou látkou na znamení tísně. Přitom není jasné, zda se jí bouře skutečně nějak dotýká, nebo je spíše odrazem nějakého nevyřešeného vnitřního trápení. Zdá se být stažená do sebe a neschopná přestat nad věcmi přemítat a odpočívat.

Čtěte celou věštbu a můj komentář.

Věštba týdne: mnohé možnosti 

Věštba z karet na týden 31. ledna - 6. února: Mnohé možnosti

"Otevírají se před vámi fantastické možnosti"

Někde blízko vás se nachází pole možností, které jste dosud nezvážili, a které by mohly přinést fantastické nové obzory do vašich dní. Sundejte si kapky z očí, poodstupte a zkuste se znovu podívat na situaci z ptačí perspektivy. Inspiraci může přinášet nový člověk, setkání, kniha nebo se může zrodit úplnou náhodou.

Čtěte komentář a celou věštbu na tento týden.

Věštba týdne: Tryskem vpřed 

Věštba z karet na týden 24. - 30. ledna 2016: Tryskem vpřed

"Nyní je čas jednat a opřít se do toho"

Zatímco černý kůň se drží zpátky a vyčkává, jeho bratr, bílý kůň, nabyl jistotu a vyráží tryskem vpřed. Tato karta hovoří o nutnosti zacílené akce a neohlížet se pro tuto chvíli napravo ani nalevo. Buďte jako kůň, který se dá do trysku, s důvěrou a s veškerou svou silou. Tento týden může být průlomový, co se týče vašich cílů.

Čtěte komentář a celou věštbu na tento týden.