Vánoční úplněk v Raku uzdraví vnitřní dítě

vánoční úplněk
Úplněk 25. prosince je pozoruhodný mnoha směry. Po 38 letech je to první "vánoční úplněk". Připadá na 1. svátek vánoční, který je v mnoha zemích středobodem vánočních oslav. Měsíc bude stát ve svém domovském znamení Raka, který vládne emocionálním poutům, rodině a domovu. Můžeme se těšit na velké vánoční dojetí - možná dojde na slzy. Čarovné postavení Neptuna může přinést okamžiky, kdy si nebudeme tak docela jistí, zda sníme či bdíme.

Měsíc představuje naši citovou stránku, naše vnitřní dítě, historii našich vztahů a vše, co jsme zažili. Měsíc je zásobárnou naší citové paměti. Astrologicky ovládá naše instinkty a zvyky. Ukazuje nám, jak potřebujeme, aby onás bylo pečováno, a učí nás pečovat. Když je Měsíc v Raku, naše vnitřní dítě potřebuje utěšit a obejmout.

Energie tohoto úplňku strašidelným způsobem zapadá do ročního období a slibuje možnost smíření nebo velkého odhalení v rodinných vztazích. Naše citová stránka bude rozjitřená, všechno budeme prožívat silněji, než obvykle. Nabízí se možnost spojit tento úplněk s některými se zvyků pro šťastný nový rok nebo věštěním v rodinném kruhu.

Esoterické souvztažnosti prosincového úplňku

Přesný čas: pátek 25. prosince 2015 ve 12:15
Zvěrokruh: Slunce se nachází v Kozorohu, Luna v Raku

Odkryté srdce

Jen zřídkakdy je naše srdce tak odhalené, jako o tomto vánočním úplňku. Můžete mít krásný mystický zážitek a všechno bude tak nějak nadzemsky plynout. Dělejte věci tak, jak je cítíte. Vaše intuice bude v těchto dnech obzvlášť silná.

Možná pocítíte potřebu prolomit se z emocionálních krunýřů a přestat potlačovat svoje city v nějaké záležitosti. Můžete mít dokonce pocit, že "jakýkoliv odpor je marný" a jakási kosmická síla rozpouští vaše zábrany. Tento úplněk bude nepochybně silný pro ty, kdo jsou letos sami.

Tento sentimentální úplněk se hodí pro vyprávění a naslouchání příběhům, dobročinnost a práci s dětmi. Pozor si dejme na vliv alkoholu a to, jak rozvazuje jaýčky!

Lunární kalendář

Líbil se vám článek?

Odebírejte předpovědi na další úplňky a novoluní.


Komentáře

Naučte se magii

Připojte se k 8 720 odběratelům Čarovného zrcadla.

Dostávejte zdarma každou sobotu večer předpovědi na úplněk a novoluní, návody na kouzla a rituály, týdenní věštbu a jiné články.

Prohlédněte si poslední:

Z nabídky eshopu

Navštívit eshop

Právě vyšlo

tarot-kniha-noira.jpg

Tarot: Hra Osudu

Věštění nemusí být vážné ani nemusí být těžké. První kniha na trhu o oblíbeném zvyku tahat si jednu tarotovou na den vám ukáže cestu k tomu, jak můžete i vy začít ve svém každodenním životě hovořit s kartami.

Více o knize

Víkendové semináře

Přednášky s večírkem

Vyhledávání

Hledat v článcích 1271672657124451911_0.png