Úplněk ve Lvu přináší touhu po sebevyjádření

Msíc ve Lvu

Úplněk 24. ledna ve znamení Lva přináší napjatou energii, kde se potkává naše touha vyjádřit se, žít ze srdce a zazářit s dalšími aspekty situace. Budeme si klást otázku, v jakých ohledech možná děláme se sebou kompromisy, které dusí naše vnitřní světlo a bytostnou tvořivost, kterou v sobě všichni máme. Touha "ukázat se bez masky, ve svých pravých barvách" bude silná a může vyústit v konflikt s okolím nebo něčí uraženou ješitnost.

Každý úplněk znamená vyvrcholení energie, vrhá světlo na hlubinu našich emocí a věci vyvěrají na povrch. (Více o magii úplňku.) Je to nejlepší čas pro rituály magie, neboť podvědomí a vědomí jsou právě v rovnováze, uvědomujeme si lépe, co cítíme, a co chceme, a dokážeme svoje psychické síly uvést do pohybu.

O tomto úplňku bude ohnivá energie podporovat společenské akce, divadlo, vyprávění příběhů, práci s dětmi.

Esoterické souvztažnosti lednového úplňku

Přesný čas: neděle 24. ledna ve 2:45 v noci
Zvěrokruh: Slunce se nachází ve Vodnáři, Luna ve Lvu

Pozornost za každou cenu

Kolem úplňku ve vašem životě může nabýt na významu nějaká situace, ve které máte pocit, že se vám nedostává pozornost, kterou si zasluhujete, nebo se můžete s někým dostat na podobné téma do hádky. Uražená ješitnost na vaší nebo jejich straně.

Žít ze srdce

O tomto úplňku klíčem k řešení jakékoliv vzniklé situace bude "žít ze srdce." Luna se totiž nachází ve znamení Lva, který astrologicky ovládá srdce, a to nejen to fyzické, ale také duchovní - sídlo našeho svědomí a nejvnitřnější vášně.

nějaká situace, ve které musíte nosit masku, vás možná bude více bolet, a rozpor mezi tím, co říká nvaše srdce a okolí, se stane zřetelným, protože každý úplněk v sobě obsahuje energii odhalení a podporuje, aby věci "vyvřely na povrch", tím jak světlo jasného rozumu (Slunce) osvětluje hlubiny našeho podvědomí (Měsíc). O tomto úplňku by se osvětlený konflikt mohl týkat osobního a veřejného, kým jsm v komunitě a co bych dělal za sebe sám.

Lunární kalendář

Líbil se vám článek?

Odebírejte předpovědi na další úplňky a novoluní.


Komentáře

Naučte se magii

Připojte se k 9 046
odběratelům
Čarovného zrcadla.

Dostávejte zdarma každou sobotu večer předpovědi na úplněk a novoluní, návody na kouzla a rituály, týdenní věštbu a jiné články.

Prohlédněte si poslední vydání:

Z nabídky eshopu

Navštívit eshop

Právě vyšlo

tarot-kniha-noira.jpg

Tarot: Hra Osudu

Věštění nemusí být vážné ani nemusí být těžké. První kniha na trhu o oblíbeném zvyku tahat si jednu tarotovou na den vám ukáže cestu k tomu, jak můžete i vy začít ve svém každodenním životě hovořit s kartami.

Více o knize

Víkendové semináře

Přednášky s večírkem

Vyhledávání

Hledat v článcích 1271672657124451911_0.png