Úplněk v Panně přináší uvolnění vnitřní úzkosti

úplněkÚplněk 22. února ve znamení Panny přináší zvláštní napětí a současně potenciál k léčení našich úzkostí a strachů, nebo obav, které můžeme mít o někoho jiného. Kořeny těchto úzkostí budou odhaleny - a nebo někoho vženou do zoufalých, matoucích nebo nerealistických rozhodnutí, doufejme, že ne přímo vás!

Každý úplněk znamená vyvrcholení energie, vrhá světlo na hlubinu našich emocí a věci vyvěrají na povrch. (Více o magii úplňku.) Je to nejlepší čas pro rituály magie, neboť podvědomí a vědomí jsou právě v rovnováze, uvědomujeme si lépe, co cítíme, a co chceme, a dokážeme svoje psychické síly uvést do pohybu.

O tomto úplňku budou planety podporovat nalezení správné míry mezi chaosem a pořádkem. Může se vám podařit vylepšit něco v práci nebo jiným způsobem "zefektivnit" svůj život.

Esoterické souvztažnosti únorového úplňku

Přesný čas: pondělí 22. února v 19:22
Zvěrokruh: Slunce se nachází v Rybách, Luna v Panně

O tomto úplňku budeme zřejmě podporovat celospolečenský vývoj ve smyslu rozpadu iluzí nebo dokonce velkých ztrát či zklamání.

Klíčem k tématům, která se objeví, bude stavět se k nim instinktem a ne hlavou. Jedině intuice dokáže uchopit jemnější souvislosti příčina následků, které o tomto úplňku mají svoje kořeny "na druhém břehu", v nehmotných sférách.

Jak se vypořádáme se záležitostmi tohoto úplňku bude mít zásadní vliv na to, jak prožijeme zatmění Slunce v první třetině března.

Lunární kalendář

Líbil se vám článek?

Odebírejte předpovědi na další úplňky a novoluní.


Komentáře

Naučte se magii

Připojte se k 9 046
odběratelům
Čarovného zrcadla.

Dostávejte zdarma každou sobotu večer předpovědi na úplněk a novoluní, návody na kouzla a rituály, týdenní věštbu a jiné články.

Prohlédněte si poslední vydání:

Z nabídky eshopu

Navštívit eshop

Právě vyšlo

tarot-kniha-noira.jpg

Tarot: Hra Osudu

Věštění nemusí být vážné ani nemusí být těžké. První kniha na trhu o oblíbeném zvyku tahat si jednu tarotovou na den vám ukáže cestu k tomu, jak můžete i vy začít ve svém každodenním životě hovořit s kartami.

Více o knize

Víkendové semináře

Přednášky s večírkem

Vyhledávání

Hledat v článcích 1271672657124451911_0.png