Únorové novoluní

Novoluní ve Vodnáři

Novoluní 8. února ve znamení Vodnáře se nese v duchu proslulého citátu z filmu Americká krása: "Dnes je první den zbytku vašeho života." Heslem Vodnáře je svoboda, jedinečnost, svobodné sebevyjádření, oproštění se od stresu a konvencí. Kromě toho je patronem otevřeného prostoru, nejnovějších technologií a astrologie.

Každý nov představuje restart energie, umožňuje odhodit zátěže a začít nový cyklus. (Více o magii novoluní.)

Toto novoluní přináší svěžest a očistu a zesiluje energie aktuálního pohanského svátku hromnic. Mohli bychom říci, že toto novoluní nás zve k tomu, abychom obrátili list a zahájili úplně novou kapitolu našeho života.

Esoterické souvztažnosti únorového novoluní

Přesný čas: pondělí 8. února v 15:38
Zvěrokruh: Slunce a Luna se nachází ve Vodnáři na 19 stupních

Otevřená mysl

Okolo únorového novoluní budeme mít šanci nahlédnout nějaké téma našeho života z ptačí perspektivy a konečně získat objektivní odpovědi. Otevřená mysl bude ochotnější přijímat nové myšlenky a řešení. Otevřete se radikálním nápadů a nechte se inspirovat z nekonečného zdroje Kolektivní mysli, na kterou se můžete napojit při hledání odpovědí.

O tomto novoluní se bude obzvlášť dařit záměrům, které souvisí s osvobozením se od citových pout, zátěží a nezdravých zvyků.

Najděte podobně smýšlející

Další z impulsů tohoto novoluní může souviset s vaší potřebou sdružovat se s podobně smýšlejícími lidmi, společně organizovat akce duchovního nebo charitativního typu a všeobecně s vaší potřebou nyní vyhledávat lidi, kteří sdílejí vaši vizi, nebo kteří budou hrát klíčovou roli pro vaši budoucnost.

Lunární kalendář

Líbil se vám článek?

Odebírejte předpovědi na další úplňky a novoluní.


Komentáře

Naučte se magii

Připojte se k 8 600 odběratelům Čarovného zrcadla.

Dostávejte zdarma každou sobotu večer předpovědi na úplněk a novoluní, návody na kouzla a rituály, týdenní věštbu a jiné články.

Prohlédněte si poslední:

Z nabídky eshopu

Navštívit eshop

Právě vyšlo

tarot-kniha-noira.jpg

Tarot: Hra Osudu

Věštění nemusí být vážné ani nemusí být těžké. První kniha na trhu o oblíbeném zvyku tahat si jednu tarotovou na den vám ukáže cestu k tomu, jak můžete i vy začít ve svém každodenním životě hovořit s kartami.

Více o knize

Festivaly

Víkendové semináře

Víkendové semináře pro veřejnost tímto končí. Od července se můžete těšit na úplně nový cyklus přednášek.

Vyhledávání

Hledat v článcích 1271672657124451911_0.png