Odzkoušení léčitelé

aromaterapie_0.jpg

Na této straně najdete kontakty na kolegy, kteří se zabývají různými druhy léčitelství, duchovním a energetickým léčením a celkově alternativní medicínou a péčí o zdraví, duševní a tělesné. Zdravotní potíže řeším s klienty také, ale nezaměřuji se primárně na léčitelství.

Hledám duchovní a magické příčiny nemoci, snímám kletby a učím, jak získat pevnější zdraví a ochranu prostřednictvím aktivace vlastního magického potenciálu. Pomocí astrologie mohu určit optimální životní styl, práci a zaměření, které bude mít blahodárný vliv na vaše zdraví; určit zdroj potíží a prognózu zlepšení.

modry-had_0.png

Homeopatická poradna Modrý had

Homeopatická ordinace Jany Balušíkové v Praze. Léčba prostřednictvím homeopatie a Bachových esencí, paní Jana pracuje také s kyvadlem a energetickým léčením a má výborný cit pro diagnostiku potíží. Homeopatická léčba emocionálních problémů a následků traumat, problémové chování u dětí, úzkostné potíže a poruchy spánku, celková harmonizace těla a ducha. specializuje se na pomoc těhotným a kojícím matkám a matkám malých dětí. Nabízí také léčbu domácích zvířat. Pravidelné přednášky na téma homeopatie.

Web: www.ModryHad.cz. Konzultace Praha 2.

Rasheeba.png

Reiki Prostějov - Ivana Bezoušková

Studio Nefertari v Prostějově nabízí energetické léčení pomocí různých proudů reiki a zasvěcení do nich. Pracuje také na dálku. Zvláštností jsou čakrové tělní svíce, druh tělových svící s využitím práce s čakrami a vizualizací. Zasvěcuje také do práce s anděli a věnuje se intenzivně egyptské magii a práci s egyptskými božstvy, nabízí různé druhy masáže (havajská masáž + zasvěcení Huna). Vyučuje věštění z kávové sedliny a další zajímavé kurzy a semináře. Zasvěcuje i na dálku. Bonusové služby pro stálé klienty zdarma!

Web Rasheeba.cz, osobní terapie a semináře v Prostějově.

primal-health_0.jpg

Primal Health - Léčba stravou a životosprávou

Daniel Visser je v Praze a v Jílovém působící celostní terapeut a kouč, který léčí pomocí stravy, úpravy životního stylu a výživovými doplňky. Určí váš metabolický typ a potraviny, které jsou nejlepší pro vaši konstituci. Sám se vyléčil těmito postupy z těžké nemoci. S partnerkou nabízí také lekce power jógy.

Web: www.primalhealth.cz. Konzultace Praha, Jílové nebo telefonicky.

lilia-zenska-mysteria.gif

fotka

Pomoc od čarodějnice

Magie pro mne znamená vracet lidem moc nad jejich životem zpět do jejich rukou.

Více o mně »

fotka

Semináře magie

Zažijte magické rituály na vlastní kůži. Začněte
používat své psychické
schopnosti.

Kalendář akcí »

Nej odkazy

Kde nakupovat knihy online?

K nákupu knih na internetu doporučujeme dvě prověřená knihkupectví:


Nejoblíbenější světové online knihkupectví Amazon.com
Sleva na knihy typicky alespoň 20 %. Dnes nabízí kromě knih všechno od šperků po domácí zařízení. Seženete zde i antikvární knihy a použité knihy.
logo.png
Největší české online knihkupectví Kosmas.cz
Vše se slevou 15 % oproti kamenným knihkupectvím. Nabízí kompletní sortiment věšteckých karet našeho největšího vydavatelství karet Synergie.