Esoterické obchody, eshopy a centra

V této sekci najdete několik pečlivě vybraných doporučení na esoterické obchody a eshopy, knihkupectví zaměřená na duchovní literaturu a další kolegy z oboru, kteří se zabývají různými druhy alternativní medicíny.

Uvedené služby a obchody jsem osobně vyzkoušela nebo na ně mám velmi dobré reference a většinou také znám majitele. Na této stránce níže výběr toho nejlepšího, v nabídce vpravo si pak můžete vylistovat celý seznam doporučení podle kategorií.

Voodooshop

VoodooShop - Vše proo magii, věštění a práci s energií

VoodooShop je specializovaný obchod, zaměřený na věštecké a magické potřeby, rituální nástroje a pomůcky pro práci s energií. Koupíte u nás také zajímavé a netradiční dárky, dekorace a potřeby do domácnosti. Bohatý je také výběr zpracovaných polodrahokamů.

E-shop: www.VoodooShop.cz. Věštírna a výdej zboží: Bohutín u Příbrami. Otevřeno na základě telefonického objednání (734 826 272). Parkování před domem.

Magické svíčky a rituální oleje

Hoodoo Lady - oleje, soli a svíce

Hoodoo Lady je zároveň eshop i malý krámek ve středu Brna. Nabízí potřeby pro hoodoo jako jsou figurální svíce, magické oleje, spirituální mýdla, byliny a méně obvyklé suroviny (např. hřbitovní hlínu a střelný prach), minerální a bylinné směsi na rituální koupele a také "hotová hoodoo kouzla" pro ty, kdo potřebují magickou pomoc, ale v magii nejsou vůbec či dostatečně zběhlí na to, aby sestavili vlastní rituál.

Majitelka obchodu všechny nabízené produkty vyrábí sama z přírodních materiálů a dle původních receptur této prakticky zaměřené africko-americké lidové magie. Poskytuje běžné služby rootworkera, odborné poradenství, pořádá semináře.

E-shop: www.Hoodoo-Lady.cz. Prodejna: Pekařská 34, Brno - střed. Tram Nemocnice u svaté Anny / Šilingrovo náměstí (4, 5, 6, 12). Krátké parkování přímo před obchodem možné. ČT 18.00 - 21.00, ostatní dny po předchozí domluvě.

magicky-avalon.png

Magický Avalon - Čarodějnický obchod v Praze

Nejlépe zásobený český obchod a eshop s magickými a rituálními pomůckami, dovoz z UK a USA. Potřeby pro čarodějnictví a rituální praxi – oltářní roušky, dýky, magické hůlky, pomůcky k vykuřování; věštecké pomůcky – tarotové karty, runy a spiritistické ouija desky. Hoodoo produkty Anna Riva, posvěcené svíčky a magické oleje. Gothic doplňky z pryskyřice, draci a přívěsky. Kamenná prodejna v centru Prahy na Letné. Věštecké služby, pořádání seminářů.

Prodejna – Dukelských hrdinů, Praha 7. ÚT-SO, 12-20:00. E-shop – www.magickyavalon.cz

rymer-vykurovadla.png

Vykuřovadla Rymer

Pan Rymer nabízí nejširší sortiment vykuřovadel a pomůcek k vykuřování v ČR a patří i mezi co do šíře nabídky k nejlepším obchodníkům s vykuřovadly v Evropě. Pravidelně přednáší o vykuřování na různých akcích, kde prodává se stánkem. Kvalitně popsané zboží, byliny a pryskyřice jsou doplněny o magické korespondence a historii jejich použití v magii a čarování. V nabídce kadidlo vynikající kvality, pryskyřice, byliny a dřeva, dále kvalitní kadidelnice, uhlíky a něco šamanských pomůcek. Doporučuji vyhledat stánek na některém z festivalů, pokud chcete kvalifikovaně poradit s výběrem.

E-shop: www.rymer.cz. Stánek na esoterických festivalech a veletrzích dle kalendáře.

modry-had_0.png

Homeopatická poradna Modrý had

Homeopatická ordinace Jany Balušíkové v Praze a Brně. Léčba prostřednictvím homeopatie a Bachových esencí, paní Jana pracuje také s kyvadlem a energetickým léčením a má výborný cit pro diagnostiku potíží. Homeopatická léčba emocionálních problémů a následků traumat, problémové chování u dětí, úzkostné potíže a poruchy spánku, celková harmonizace těla a ducha. specializuje se na pomoc těhotným a kojícím matkám a matkám malých dětí. Nabízí také léčbu domácích zvířat.

Web: www.ModryHad.cz. Konzultace Praha, Brno.

vedome-zenstvi.gif

Arkanum čarodějnický obchod

arkanum-125px.png

Malý čarodějnický obchůdek v Holešovicích, výdejna eshopu, s nabídkou ručně vyráběných rituálních pomůcek a čarovných směsí - ručně odlévané probarvené magické a oltářní svíce, černé svíčky, pomůcky k vykuřování a vykuřovací směsi, čarodějnické masti, kameny a šperky z drahých kamenů. Výroba magických hůlek ze dřeva, úpravy a opravy hůlek. Kurzy magie, výklad Tarotu.

E-shop: www.Čarodějnický-Obchod.cz, Prodejna: Praha 2 - Vinohrady, Sobotecká 3. PO, ST 12-18:00. Pátek přednostně pro objednané na služby.

caruj-cz_1.jpg

Čaruj - Esoterický eshop a knihkupectví

Esoterický eshop s bohatou nabídkou duchovní literatury a pomůcek pro věštění, vedle
unikátních DVD kurzů v češtině (ájurvéda, védská astrologie). Tarot a jiné vykládací karty, křišťálové koule, spiritistické tabulky ouija, talismany a magické panenky z vlny. Nabídka astrologických služeb a kurzy astrologie, prodej astrologického software.

Eshop: Čaruj.cz.

Esoterie_0.JPG

Esoterie - kamenný esoterický obchůdek v Praze

Esoterie je kamenný obchod se širokým sortimentem zboží z alternativní a esoterické oblasti (čaje, byliny, vykuřovadla, vonné tyčinky, svíčky, kameny, pomůcky Feng Shui, talismany a amulety a jiné. Je zde i možnost výkladu karet a šamanského léčení.

Prodejna: Praha 10, Průběžná 6. Otevřeno Po-Pá: 10-18 hod. Web: Esoterie.cz
fotka

Pomoc od čarodějnice

Magie pro mne znamená vracet lidem moc nad jejich životem zpět do jejich rukou.

Více o mně »

fotka

Semináře magie

Zažijte magické rituály na vlastní kůži. Začněte
používat své psychické
schopnosti.

Kalendář akcí »

Nej odkazy

Kde nakupovat knihy online?

K nákupu knih na internetu doporučujeme dvě prověřená knihkupectví:


Nejoblíbenější světové online knihkupectví Amazon.com
Sleva na knihy typicky alespoň 20 %. Dnes nabízí kromě knih všechno od šperků po domácí zařízení. Seženete zde i antikvární knihy a použité knihy.
logo.png
Největší české online knihkupectví Kosmas.cz
Vše se slevou 15 % oproti kamenným knihkupectvím. Nabízí kompletní sortiment věšteckých karet našeho největšího vydavatelství karet Synergie.