Šestý smysl

Termíny:
2.-3. duben 2016, 9 VOLNÝCH MÍST
9.-10. duben 2016, OBSAZENO

Poté seminář dostupný už jen jako kurz na doma.

Schopnost telepatie a získávání informací mimosmyslovou cestou je nám vrozená. Všichni máme předtuchy a vnuknutí, pouze nejsme vycvičeni je vnímat. Ukážu vám, jak využívat obrovskou moudrost vlastního těla při získávání informací o druhých osobách, místech a situacích a jak číst znamení, která se přirozeně vyskytují ve vašem okolí. První kurz svého druhu, ve kterém vás naučím a odhalím vám techniky „věštění bez karet“, které sama používám. Vyzkoušíme si také pomůcky jako je kyvadlo nebo procentuální tabulka. V ceně semináře je speciální kyvadélko jako dárek pro každého! Navštivte také nový seminář Jasnozření.

Rezervovat místo

Program semináře:

  • Rituální očista a aktivace Třetího oka, prostřednictvím křišťálu. Další práce s čakrami.
  • Šestý smysl – A jeho různé formy. Jasnozřivost, jasnoslyšnost, předtuchy a vnuknutí. Čichové vjemy. Vnímání světla a tmy, tíhy a další vjemy. Telepatie.
  • Jak věštit zcela bez pomůcek pomocí výkladu znamení. Jak zjistit postoj vyšších sil a získat správnou radu. Jak rozeznat znamení od běžných náhod. Jak rozlišit falešné intuice od pravých. Jak předcházet falešným vnuknutím a zvýšit čistotu získávaných informací.
  • Moudrost těla – Jak číst reakce vlastního těla. Neocenitelné informace, které můžeme získat nasloucháním vlastnímu tělu.
  • Rozvoj intuitivních schopností – Co můžete udělat pro zesílení svojí intuice každý den.
  • Jak získávat z jemnohmotných sfér informace o lidech, vzdálených místech, situacích, obchodních příležitostech aj.
  • Práce s kyvadlem – Role tranzu. Spojení s vyším Já. Význam očisty a rituální hygieny. Harmonizace vlastních čaker pomocí kyvadla. Práce s procentuální tabulkou. Zjišťování a měření negativních vlivů.

Rezervovat místo

Pro koho je seminář vhodný:

Každý vnímáme určitou formu předtuchy a intuice a náš život se může ohromně zjednodušit, když je začneme používat. Ze všech seminářů tento lze doporučit nejvíce i lidem, kteří nemají s duchovnem žádné zkušenosti.O naslouchání andělům strážným pojednává seminář Andělé a o věštění za pomoci karet Věštění z karet.

Fotografie ze semináře

Co říkají účastníci kurzu

Konečně díky tobě si myslím, že jsem našel směr kterým se mám dát. On člověk asi musí spadnout úplně na pravý opak toho co ve skutečnosti má dělat aby nabral ten správný směr. Tak říkal jsem si že začnu pomalu v klidu se zastavím a rozhlídnu se. Jinak k semináři. Máš skvělý přístup. Dokážeš udělat skvělou atmosféru, měla jsi to dobře a srozumitelně zpracované. Je to jak píšeš na svých stránkách i kdybych byl úplný laik tak bych si s toho hodně odnesl. Líbí se mi, jakým způsobem pracuješ s informacemi kolem sebe, jak je dáváš dohromady a kriticky hodnotíš. Informace ty jsou strašně moc cenné ale najít je v tom moři co je kolem nás ;-)

- Rosťa, Morava

Pozitivní změny vnímám, kurz mi pomohl ujasnit si nějaké věci a zasadit je do patřičného rámce. Je podivuhodné, jak práce na semináři nabíjí a probouzí v člověku nové možnosti, ale i ty dávno zapomenuté schopnosti. V mládí mi nedělalo problém vycítit, či přečíst myšlenky někoho blízkého, tak doufám, že se mi je podaří vědomým úsilím a cvičením obnovit. Děkuji za seminář, byl opět velmi nabíjející, inspirativní a probouzející :-)

- Luboš

Díky za seminář. Především za otevření třetího oka. Moc jsem si přál zažít ten pocit a byl úžasný. Hlavní změnu vidím v tom, že častěji než před seminářem "cítím" odpověď za kratší čas i bez použití technik nebo kyvadla a o to mi šlo. Díky informacím z měření kyvadlem jsem si ujasnil spoustu věcí a odsunul jednu nevýhodnou investici.

- Jiří

(2 týdny po semináři) První, čeho jsem si všimla, byla velká změna ve vnímání ostatních lidí. Hodně jsem se uklidnila a uvolnila, protože jsem přestala vnímat druhé jako zákeřné úlisné bestie, které po mně jdou. Dokonce mě lidi začali doopravdy zajímat, a občas mám pocit, že se dobírám i pochopení. Z rozeznávání znamení byl pro mě nejzajímavější hlas, který jsem slyšela úplně jasně a v bdělém stavu. Vzpomínám si, že jsem i dřív, v dětství slýchala hlasy a měla vidění, ale byly to většinou děsivé zážitky. Tohle je jiný druh, žádný strach nebudí. Při cvičení solárního výbuchu jsem směřovala svojí sílu do svého domova a musím říct, i když mě ta souvislost dřív nenapadla, že tady proběhla obrovská změna. Odešlo odsud snad dvacet velkých pytlů bordelu a veteše. Doma dimenziáně více světla a vzduchu. Občas mívám taková jakoby vnuknutí, jasnou myšlenku, která najednou vytane a připadá mi osvětlující a důležitá, ty si někdy píšu.

Každopádně seminář byl velkým přínosem a rozšířil mi obzor i tam, kde jsem to neočekávala. Takhle to já mám, sedím nic nevidím, neslyším, necítím, a pak zpětně mi to všechno teprve dochází, zapadá do sebe a dává smysl. Proto si těch seminářů moc vážím, protože nabízí úhly pohledu, které jsou nakonec strašně užitečné, ale které by mě původně ani nenapadly. Moc za všechno děkuju.

- Hanka, Praha

Na seminář šestý smysl často vzpomínám, byl pro mne opravdu nádherným zážitkem. V tuto chvíli bohužel vnímám oslabení svých instinktů, ale věřím, že jen dočasně. Poprvé se mi podařilo najít odvahu vrátit se k práci s kyvadlem a zeptat se na některé obávané otázky. Některé odpovědi byly nádherné a některé opravdu šokující.

- Adria, Praha

V neděli, když skončil seminář jsem se byla projít po Praze. Zajímavé bylo, že po celou dobu na mě neustále přistávali okřídlení mravenci. Byli všude. Venku mi lítali do vlasů a sedali na ruce a nohy. V tramvaji ke mě přilezli po zemi, obešli několik noh a když narazili na mě, tak začali šplhat nahoru. Opravdu jich byli mraky, takže mi to přišlo fakt zvláštní. Hodně mi píše Petr a mimo jiné mi poslal před pár dny odkaz na paní, která vidí anděli a mluví s nimi a nahrála pár videí. Tak jsem na ty videa koukala a přitom mi přistál na monitoru další okřídlenej mravenec a pochodoval mi pak po domě. Noci jsem měla už klidnější. Sice se pořád budím mezi 3-4 ráno s absolutní pravidelností, ale už to není tak zlé.

- Ivana, Praha

Po semináři byly tak nádherné noci, že jsem prostě musela sedět dlouho a čerpat to kouzlo tmy a hvězd o úplňku jsem si zapálila bílou svíčku a vznesla jsem přáníčko. Začala jsem s manželem ten večer mluvit tak nějak beze strachu, dřív při rozhovoru s ním se jsem se vždycky stahovala a teď se tak nějak nebojím mu i oponovat. Po strašně dlouhé době se mi začínají zdát sny většinou si je nepamatuji. Energii při meditaci jsem směřovala do místa své práce kde se ke mě nezachovali moc dobře, už se mi tam chodí podstatně příjemněji bez takového toho píchání do zad. Nemůžu říci v které oblasti se cítím nejsilnější, ale možná jasnocítění. Seminář se mi moc líbil a cítila jsem se potom pár dní jako bych létala.

- Simona, Říčany

Pomohla mi uvěřit ve schopnosti, které všichni máme a je jen na nás, zda je rozvineme, nebo zda zůstanou zavřené. To byla pro mě velmi podstatná informace. Pomohla mi získat vnitřní sílu tím, že jsem uvěřil v sebe sama, své schopnosti a možnosti, takže své heslo naplňuješ na výbornou. Ukázala jsi mi oblast, o které jsem v tomto životě věděl jen velmi málo - magie, intuitivní schopnosti, práce s energiemi. A cítím, že je to oblast, která se mnou rezonuje. Intuitivně vím, že má cesta tímto směrem půjde. Setkal jsem se s řadou zajímavých lidí, se kterými vím, že si máme co dát a zůstaneme v kontaktu.

- Petr, Severní Morava

fotka

Seminář vede
Noira

Magie pro mne znamená vracet lidem moc nad jejich životem zpět do jejich rukou.

Praktické informace

Podrobně o seminářích

Festivaly

Víkendové semináře

Přednášky s večírkem

Vyhledávání

Hledat v článcích 1271672657124451911_0.png