Tarot pro zasvěcené

Termíny:
16.-17. duben 2016, 6 VOLNÝCH MÍST

Poté seminář dostupný už jen jako kurz na doma.

Na tomto semináři se ponoříme hlouběji do fascinující esoterické podstaty, kterou v sobě tarotové karty skrývají a která zůstává modernímu věštci povětšinou skryta. Vyzkoušíme si další hry a experimentální způsoby výkladu, spočítáme si své karty narození a letošního roku a prozkoumáme souvislosti Tarotu a numerologie. Dozvíte se, jak souvisí Tarot s egyptskými mystérii, kabbalou a Stromem života, rituální magií a jak se náš život odvíjí podle numerologických cyklů 21 velkých arkán. Prožijeme si několik tarotových meditací a seznámíme se s hudbou a dalšími uměleckými díly, inspirovanými Tarotem.

Dozvíte se více o vzniku Tarotu, který je zahalený tajemstvím, podíváme se společně na nejstarší dochované sady a probádáme společně symboliku nejrozšířenějšího Rider-Whiteova Tarotu, který kromě názorných obrázků, které nám usnadňují věštění, obsahuje také nečekaně hlubokou esoterickou symboliku.

Rezervovat místo

Program semináře:

Esoterické významy karet - Proč má královna holí při sobě černou kočku? A která karta symbolizuje mágův hrad magické ochrany? Hlavní část semináře přinese odhalení tajemných souvislostí karet.
Tajemný vznik Tarotu - Legendy o vzniku Tarotu. Tarot jako egyptský iniciační systém.
Tarotová mystéria - Kabbala, astrologie, živly a čísla. Tarot obsahuje všechno!
Transformační meditace s Velkou Arkánou - Prožijeme si tři mystéria, která nás posunou dál. A ano, bude mezi nimi "karta, již není radno jmenovat"!
Tarot a umění - Ukážeme si ta nejpozoruhodnější umělecká díla, inspirovaná Tarotem.
Pozoruhodné klasické i současné balíčky - Budete mít možnost si je všechny prohlédnout.
Navrhujeme vlastní karty - Říká se, že skutečná vědma má vždycky karty svoje. A my si jejich tvorbu vyzkoušíme.
Ruské a cikánské karty - Vycházejí s úplně jiných tradic, ale poskytují překvapivě přesné věštby. Zbude-li čas, ukážeme si je také.

Rezervovat místo

Komu je seminář určen:

Další ze série seminářů "pro pokročilé" navazuje na Věštění z karet a je určen všem, kdo už mají základní sebevědomí, co se týče věštění z tarotových karet, znají přibližně jejich významy a mají nějaký svůj oblíbený balíček. Nebudeme se zde zabývat základy věštění, tedy jak pokládat dotazy a jak se vyhnout nepřesnostem.

Co říkají účastníci semináře

Seminář se bude konat poprvé.

fotka

Seminář vede
Noira

Magie pro mne znamená vracet lidem moc nad jejich životem zpět do jejich rukou.

Praktické informace

Podrobně o seminářích

Festivaly

Víkendové semináře

Víkendové semináře pro veřejnost tímto končí. Od července se můžete těšit na úplně nový cyklus přednášek.

Vyhledávání

Hledat v článcích 1271672657124451911_0.png