Instrukce pro účastníky Noiřiných seminářů

magie2_0.jpg

  • Semináře se konají v sobotu od 10 do 17 hodin a v neděli od 10 do 15 hodin s přestávkou na oběd. Prostor je ráno otevřen již od 9:30. Zdvořile upozorňuji, že seminář v 10 hodin opravdu začne a během programu budeme mít všichni vypnuté mobilní telefony, včetně mne. Věřím, že toto opatření povede k větší pohodě a klidu. Po začátku programu se do sálu dostanete zazvoněním na "Malý sál" u domovních dveří.
  • Program končí vždy sobotu v 17 hodin, v neděli v 15 hodin vyjma Magie lásky, která končí oba dny v 17 hodin.
  • Přestávku na oběd máme cca od 12:00 do 13:30. Během ní jdeme společně do restaurace v okolí. Můžete si také zajít něco ulovit do supermarketu, popřípadě sníst vlastní oběd (na místě je lednice). V blízkosti učebny se nachází klasická česká hospoda, několik pizzerií, palačinkárna, gyros, sushi, bageterie a čína.
  • S sebou si určitě vezměte přezůvky, magický deník (pokud si vedete), psací potřeby a pastelky či barevné fixy (lépe mít vlastní než půjčené), případně nějaké s tématem související předměty.
  • Veškeré pomůcky pro rituály zajišťuje Noira a jsou v ceně semináře, stejně jako teplé nápoje v průběhu semináře (káva a čaj).
  • Na seminářích se může fotit, zejména si lidé rádi dělají fotky společného oltáře.
  • Ve dnech přecházejících semináři sledujte svoje pocity, zvláštní příhody a znamení, které mohou již souviset s energií našeho společného záměru.

Parkování

Seminář se koná ve čtvrti, kde platí systém barevně odstupňovaných parkovacích zón. Přesná mapka je k vidění zde: http://www.praha7.cz/files/=59163/ORMAPA_11-2014_Praha7_inv_zasob_ZB.pdf

- Nejbližší oranžová zóna (tj. o víkendu zdarma) se nachází na hlavní třídě Milady Horákové, která je paralelní s Letohradskou.
- Popřípadě můžete auto nechat také před Městským úřadem Prahy 7 na Nábřeží Kapitána Jaroše.
- Studenti mají dobrou zkušenost také s parkováním u Národního technického muzea. Pěšky je to kousek.

Přímo v Letohradské ulici bohužel smí parkovat jenom rezidenti.