Jasnozření

Seminář bude zpracován do podoby pro domácí samostudium. Sledujte náš newsletter a novinky v eshopu.

Na tomto semináři se napojíme hlouběji na naše vnitřní zdroje a budeme experimentovat s metodami jasnovidectví, jako je automatická kresba, písmo, výklad náhodných znamení a jasnovidné čtení z tarotových karet. Budeme experimentovat s telepatií, reinkarnační terapií a s dalšími technikami využití kyvadla. Dojde také na kontakt s duchy a na to, jak rozvíjet svoji intuici a nezbláznit se z toho.

Program semináře:

Čtení znamení. - Z okolní přírody, z textů, vyzkoušíme si věštění z biblických veršů, jak to dělali naši předkové. Propojení různých metod věštění pro větší přesnost.
Základy automatické kresby a písma. - Co vše lze změřit, zažehnat a přivolat s pomocí pastelky? Vyzkoušíme si několik způsobů využití automatického písma a kresby.
Další využití kyvadla pro zdraví, diagnostiku a přímé ovlivňování věcí. Měření vlivů, působících v našem životě i práce s klientem.
Vnímání duchovních spojenců kolem nás a kolem druhých. - Naučíte se rozeznávat přítomnost strážných andělů, drahých zesnulých nebo zvířecích průvodců.
Pakty a dluhy z minulých životů. - Prozkoumáme, jaké sliby a úmluvy nás mohou brzdit z našich předchozích inkarnací a rozvážeme je.
Jasnozření z tarotových karet. - Pokročilé techniky, které nám umožňují vidět události v čase.

Pro koho je tento kurz určen:

Tento seminář ze série pro pokročilé volně navazuje na Šestý smysl a Duchy a bytosti. Je určen všem, kdo mají zkušenosti s jasnovidectvím a používáním vlastní intuice, ať už je získali kdekoliv.

fotka

Seminář vede
Noira

Magie pro mne znamená vracet lidem moc nad jejich životem zpět do jejich rukou.

Praktické informace

Podrobně o seminářích

Festivaly

Víkendové semináře

Víkendové semináře pro veřejnost tímto končí. Od července se můžete těšit na úplně nový cyklus přednášek.

Vyhledávání

Hledat v článcích 1271672657124451911_0.png