Rituál na usmíření

magický rituál na smířeníVětšina čarodějů vám řekne, že rituál na usmíření mezi milenci nemá smysl vykonávat, pokud se dotyčný daleko odstěhoval a kontakt mezi vámi pohasl docela. Důvěřujte svojí intuici a než se rozhodnete k rituálu, žádejte o vyšší vedení, například formou modlitby. Důvodem vašeho rozchodu může být, že vyšší moc má pro vás jiný, lepší plán, který byste nemoudrým vměšováním se svými kouzly mohli překazit.

Teprve poté, co jste nějakou dobu sledovali znamení, provedli věštbu nebo si nechali věštbu udělat, začněte s tímto rituálem, a to tím, že se očistíte od veškerých cizorodých vlivů a negativních emocí. Můžete k tomu zvolit rituální koupel v soli.

Rituál se hodí také pro usmíření a zlepšení rodinných vztahů a získání přízně osoby, která je pro vás důležitá, nemusí jít i milostného partnera.

Abyste neuvízli dlouhodobém zabřednutí v minulosti, stanovte si sama pro sebe čas, který hodláte kouzlu věnovat včetně čekání na výsledek. Po tomto datu se posunete dál a rozloučíte se s minulostí, například formou rituálu rakve.

Čarodějové se shodují na tom, že dobře provedený rituál se zhmotní do 6 měsíců, což je také rozumná doba na obnovení vztahu.

Mimochodem, tento rituál smíření se dá použít i na odcizené děti, rodiče a podobně! Dá se také použít k tomu, když si potřebujete někoho naklonit a "rozehřát", aby vám byl přízniv - třeba předsedkyně družstva...

Následuje už samotný rituál, ke kterému budete potřebovat:

 • Pěkný kousek papíru, nejlépe růžového
 • Tužku
 • Nůžky
 • Cukr
 • Med nebo sladký sirup
 • Zavařovací sklenici
 • Růžovou svíci (u nás v eshopu za 35 Kč)
 1. Kouzlo se nejlépe provádí v pátek. (Více o vlivu planet na dny v týdnu.)
 2. Jméno dané osoby napište na papír 9x.
 3. Pak otočte papír o 90 stupňů a napište přes to 9x své jméno křížem.
 4. Vystřihněte z tohoto papíru srdíčko.
 5. Ohněte tento papír napůl tak, abyste jej ohýbali směrem k sobě, a to třikrát. Vždycky jej ohýbáte směrem k sobě, jelikož se snažíte jej k sobě přitáhnout.
 6. Vezměte malou zavařovací sklenici, kterou naplníte ze 3/4 medem nebo jiným sladkým syrupem.
 7. Lístek ponořte do medu a sklenici dosypte cukrem.
 8. Na sklenici zapalte a nechte vyhořet růžovou svíci. (Více o významu barev v magii.)
 9. Sklenici uzavřete a dejte ji na teplé místo, například ke kamnům. Tam se bude hřát a symbolicky tak oteplovat vaše vzájemné vztahy.
 10. Pokud kouzlo zabere a budete si chtít blízkost této osoby podržet, zakopejte celou sklenici někde blízko svého domova nejlépe na svém pozemku.

Fungují rituály na navrácení partnera?

Kouzla na to, aby se milenec či partner vrátil patří mezi ty vůbec nejžádanější, poví vám každá čarodějnice. Nutno ovšem dodat, že z mnoha důvodů nepatří tento druh magie lásky mezi kouzla nejúspěšnější, a to i když si zaplatíte profesionálního čaroděje, aby je pro vás udělal. Důvod je velice jednoduchý...

Na každý magický rituál se je třeba soustředit, být klidné mysli a nelpět křečovitě na výsledku!

Správný postoj mysli je ten, že když konám magii, jsem pánem svého života - ne otrokem toho, co si někdo jiný myslí, dělá a říká! Člověk, který byl opuštěn, se typicky nachází ve stavu naprostého citového rozjitření a není schopen pochopit, že rituály jsou nabíjené jeho emocionální silou, daleko spíše než konkrétními ingrediencemi a postupy rituálu. Rituály mohou být velice jednoduché. Jejich úspěšnost nezávisí na tom, kolik svíček jste vypálili, ale zda jsou okolnosti a vaše mysl správně nastaveny.

První ze zásad úspěšné magie je, že je třeba vyhnout se negativními naladění mysli, a ze všeho nejvíce pocitům bezmoci a zoufalství. Pokud je váš rituál výrazem absolutního zoufalství, další zoufalství je to, co vygeneruje. Často v té podobě, že dotyčný člověk má na chvíli pocit, že rituál zabral - terč se vám ozve, nebo se s vámi třeba v opilosti vyspí - ale vztah nepokračuje, a další dopad na dno je o to tvrdší...

Energie zoufalství je silná a jistě bude v realitě působit nějaké účinky, nicméně, pokud je vaším cílem harmonický vztah a smíření, tak je to přesný opak toho, co potřebujete. Skrze energetické spojení mezi vámi a druhým člověkem na něj budete disharmonickou energii přenášet a jemu se to nebude líbit.

Lásku si nejde vynutit

Mohla bych jednoduše napsat, že lásku si nelze vynutit "po zlém". Tento rituál spadá do bílé magie - tedy podle názoru většiny, různí čarodějové se v názoru na to, co je ještě bílá magie, liší... - podle mého názoru je skvělý a má všestranné použití.

Samozřejmě existují i rituály magie černé, které užívají donucujících prostředků, ale jejich působením vytváříte z druhého člověka otroka a loutku a hrozíte mu nemocí, šílenstvím a smrtí, pokud se nepodvolí vaší vůli. Používání takových kouzel je samozřejmě nechutné, byť osoby stižené milostnou posedlostí se jim často nedokáží vyhnout nebo si nechají něco namluvit od zištných mágů, kteří si za ně nechají zaplatit.

Tato kouzla se mohou snadno obrátit proti vám, jelikož nikdo není rád k něčemu nucen a je asi logické, že když se někdo uchýlí k tomu, aby vám něco takového dělal, je směšné tvrzení, že vás miluje. Spíš je nemocný a stižený posedlostí. Příznakům milostné posedlosti a jejímu rušení bude věnován některý další článek. Zde se jen zmiňuji o tom, že podobná kouzla existují a pokud se zmítáte v příšerném milostném dramatu, mohli jste se stát jejich obětí.

Lunární kalendář

Líbil se vám rituál?

Odebírejte předpovědi na nadcházející úplňky a novoluní, rituální návody a postupy a věštby z karet na každý týden do své e-mailové schránky.


Komentáře

Naučte se magii

Připojte se k 9 046
odběratelům
Čarovného zrcadla.

Dostávejte zdarma každou sobotu večer předpovědi na úplněk a novoluní, návody na kouzla a rituály, týdenní věštbu a jiné články.

Prohlédněte si poslední vydání:

Z nabídky eshopu

Navštívit eshop

Právě vyšlo

tarot-kniha-noira.jpg

Tarot: Hra Osudu

Věštění nemusí být vážné ani nemusí být těžké. První kniha na trhu o oblíbeném zvyku tahat si jednu tarotovou na den vám ukáže cestu k tomu, jak můžete i vy začít ve svém každodenním životě hovořit s kartami.

Více o knize

Víkendové semináře

Přednášky s večírkem

Vyhledávání

Hledat v článcích 1271672657124451911_0.png