Magická obrana

Termíny:
21.-22. květen 2016, VYPRODÁNO

Poté seminář dostupný už jen v knižní podobě. Kniha Psychická sebeobrana vychází na podzim 2016. Uskuteční se také nsérie přednášek na toto téma.

Psychická obrana a ochrana je nutností pro moderního člověka. Seminář je praktickým úvodem do technik, které znali naši předkové a denně používali. Budeme pracovat s tradičními postupy lidové magie, jako jsou rituály se svíčkami, ale také s čistě psychologickými technikami, jak zneutralizovat vliv různých lidí na náš život.

Program semináře:

 • Psychická očista, obrana a ochrana - Pověry a pravdy o nich. Fungují vůbec amulety? Dají se zlomit rodové kletby a dá se dosáhnout toho, aby vás psychičtí upíři nechali jednou provždy na pokoji?
 • Jak poznat psychický útok - Příznaky oslabení, které nasvědčují tomu, že je potřeba na svojí braně zapracovat. Testík, jak jsme na tom s naší vitální energií.
 • Tajemství magické ochrany - Je jednoduché, a jiné, než se v duchovní literatuře uvádí. A záleží pouze na vás, zda ho přijmete za své a začnete podle něj žít.
 • Kdo je zvláště v ohrožení kletbami - Některé profese a stavy jsou terčem psychických útoků více, než jiné. Stojí tato rizika za to? Osvědčené rady, jak se vyhnout zbytečným rizikům předem.
 • Co nám v životě ubírá nejvíce sil - Překvapivě to nebývají upíři.
 • naše energeticko-informační pole - Jak si jej nahmatat. Autodiagnostika, v jakém je naše aura stavu. Posilující cvičení.
 • Svíčkové rituály - Rituál na sejmutí negativity a posílení našeho pole se svícemi.
 • Jak poznat skutečnou kletbu - Od pouhé smůly či paranoie. Kdy je na místě vyhledat pomoc. Jak se projevují kletby. Pravdy a pověry o kletbách.
 • Pravda o černé magii - Opravdu je tak nebezpečná? A platí, že "spravedlivého nepálí"?
 • Rituál na obnovu životních sil - A odstranění všeho, co nám ji vysává.
 • Rituál Hekaté, královny čarodějnic - Povolání patronky magické obrany, aby nám posvětila naše ochranné amulety.
 • Rituál s voskovými panenkami - Tradiční lidová magie pro posílení a neutralizaci cizích vlivů.
 • Rituál plamenné zdi proti nepřátelským kouzlům - Na posílení naší energie a spoutání nepřátelské magie.

Pro koho je seminář vhodný:

S potřebou obrany a ochrany se ve svém životě setká prakticky každý. Tento seminář nejvíce oceňují lidé, kteří se díky své profesi nebo rodinným poměrům nacházejí pod tlakem druhých lidí nebo mají celoživotní pocit, že se snadno stávají obětí různých upírů a chybí jim životní energie. Těm lze doporučit i programy Magie lásky a Odeklínání. Z tohoto semináře odejdete citelně posíleni, a pokud posílení je to, co hledáte, podobný účinek mají také Čakry a energie a Živly a planety.

Fotografie ze semináře

Co říkají účastníci kurzu

(pár hodin po semináři) Chci říct, že už teď pozoruji úžasný nárůst odolnosti vůči energetickým upírům, dnes se jich ne náhodou vyrojilo několik, a cítím, že si necucli ani kapku, aniž bych se nějak aktivně snažila je odstínit.

(po 14 dnech) Chtěla jsem Ti ještě jednou poděkovat za seminář duševní ochrany, byla to intenzivní zkušenost. Zajímavé bylo, jak se po semináři hned všechno zesílilo, hned den na to jsem potkala všechny své vapýrské kolegyně, pak jsem strávila vánoce s rodinou... vždy to střetnutí začalo stejně, pocitem velké agrese z druhé strany, první moje automatická reakce byla utéct, ale pak se vždycky rychle objevilo něco - většinou nějaký mentální obraz, rada, nečekaný postoj, který to celé zlomil a vysvobodil mě tak nějak nad celou situaci, kdy už útoky okolí přestaly mít moc a nakonec vymizely, protože to druhou stranu nejspíš přestalo bavit. Zajímavé, osvobozující, silné. Ještě se to celé usazuje, takže to nedokážu lépe popsat, ale věřím, že to bude ještě dál pokračovat a ta nová schopnost se bránit, nejen utíkat a vyhýbat se střetům, se bude dál rozvíjet.

- Petra, Praha

Drahá Noiro,

po tom, co jsem u Tebe v lednu absolvovala seminář Magické obrany se můj život obrátil o 180°C, a to k lepšímu. Sice mne to stálo jedno velké přátelství, o kterém by mě ještě na semináři ani ve snu nenapadlo, že skončí, ale musím přiznat, že až teď vidím, že ta osoba mne vysávala. Sice mě mrzí jak to dopadlo, ale teď mi je líp.

Pak také při rituálu, který jsme dělali na odpoutání se od nějaké osoby, jsem se odpoutávala od kolegyně v práci. Hned po semináři se tato osoba začala projevovat tak moc negativně a navíc pro mě bylo dost náročné s ní v práci vydržet, bylo to, jako by ze sebe vysílala nějakou energii, která mě neskutečně vysilovala. Nyní kolegyně v práci asi měsíc nebude a není jisté, jestli se vrátí. Udělala jsem si v kanceláři totální úklid po jiné bývalé kolegyni a takhle dobře mi tam ještě nikdy nebylo. Taky jsem neměla jistotu, zda tam ještě za rok budu, protože mám smlouvu na dobu určitou a tento týden jsem se dozvěděla, že nejspíš budu, protože ta, která je nyní na mateřské a já jsem tam za ní, bude dál doma.

Musím říct, že v poslední době na seminář u Tebe velice ráda a s vděkem vzpomínám a věřím, že nezůstalo u posledního. Takhle hezky, mi už dlouho nebylo. A i když mam stále ještě nějaké finanční problémy, věřím, že všechno bude dobré, to co se v poslední době kolem mě děje mě v tom totiž utvrzuje. Chtěla bych Ti moc poděkovat za seminář a hlavně za to všechno, co po něm následovalo.

- Aneta

Po semináři jsem cítila velikou úlevu, ale taky jsem ten týden byla více unavená. Mám pocit takového většího a jemnějšího vnímání, jsem klidnější a silnější. Týden po semináři byl pro mě veskrze pozitivní a to dokonce i v práci! Dostala jsem od šéfa dárek a ještě mi namaloval obrázek. Taky se mi zdá více snů. Za všechno Ti moc děkuji. Mám moc ráda všechny rituály a techniky, které jsi nás naučila, jsou to prostě moje chvíle, ve kterých mi je tak dobře.

- Pavlína, Vysočina

Chtěla jsem ti poděkovat za víkendový seminář. Moc mi to dalo a už se těším na další. Od té doby spím velmi klidně, v noci se nebudím. A když, tak vím, že se mnou chtějí mluvit andělé. Cítím přítomnost archandělů, i díky vonným tyčinkám které jsem u tebe koupila. Noc po semináři jsem měla sen o chrámu, stála jsem před oltářem a dívala se nahoru, krásné bílé světlo a nahoře jasně fialková barva. Měla jsem z toho příjemný pocit, tento obraz se objevil několikrát za noc. U sebe jsem zaznamenala vnitřní sílu, kterou jsem cítila před mnoha lety. Jakoby se mi něco navrátilo. Cítím se křehčí ale silnější, chráněná. Co se týče lidí kolem mne jakoby jejich jednání vůči mně nabralo na obrátkách, ti co mě měli rádi, jako by mi to dávali najevo víc a ti co ke mě nejspíš neměli dobré úmysly, se neozývají. Dokonce se mi objevil i někdo z minulosti, se kterým jsem se dlouho neviděla a to setkání bylo velmi příjemné.

- Monika, Praha

Oběma se nám účinek semináře projevil velice pozitivně. I když se všechny problémy ještě zcela nevyřešily, vše se pomalu posunuje směrem k lepšímu a to mi prozatím vyhovuje :-)

- Libor a Eva, Morava

V pondělí po semináři jsem se probudila výjimečně odpočinutá a den mi připadal velice dlouhý, jakoby se čas urychlil. Dozvěděla jsem se, že náš ústav navazuje spolupráci s jiným, kde dříve byly napjaté vztahy. V dalších dnech se zaměřuji na problematické vazby z minulosti: pálím papírek se jménem svého bývalého šéfa a všemi spojenými negativy. Kov, ve kterém hoří svíčka, je pěkně rozpálený. Pálím papírek se jménem své ex-nejlepší kamarádky a všemi spojenými negativy. Pálím papírek se jménem své učitelky z prvního stupně. Plamen hořel silně a dlouho.

- Regina, Plzeň

Po semináři jsem několikrát měla výrazné sny. Přemýšlela jsem celou dobu nad jedním rituálem na podporu našeho soudního sporu, který jsme právě dali právníkovi. Měla jsem po semináři takovou náladu "nedat se a oplácet". Panáčka jsem zakopala na křižovatce do hlíny. Bude hořet velká černa svíčka, až dohoří, dala jsem ji do velké skleněné vazy, ale i přesto, že je chráněna se nějak pořad vlaje, je neklidná. Na křižovatce mne tentokrát vyrušilo auto. Tak jsem to rychle ukončila a na nic načekala, raději šla domu, v půl čtvrté ráno tam asi bych byla podezřelá. I kdyby se rituál nepovedl, stejně se cítím lepe, jako když uděláš to, co udělat máš.

- Maria, Střední Čechy

Po semináři se toho se mnou dělo dost, nejdříve jakoby všechny negativní vlivy zesílily a pak došlo k velké úlevě. Houpačka. Zvládl jsem to, spánek se mi zlepšil a třetí den jsem se odhodlal k rituálu otevření cesty, který jsi mi radila. Bylo to hezké, měl jsem dobrý pocit. Fyzicky se cítím dobře, připadám si jako kdyby vyšší.

- Honza, Praha

fotka

Seminář vede
Noira

Magie pro mne znamená vracet lidem moc nad jejich životem zpět do jejich rukou.

Praktické informace

Podrobně o seminářích

Víkendové semináře

Přednášky s večírkem

Vyhledávání

Hledat v článcích 1271672657124451911_0.png