Prosincové novoluní ve Střelci nabité optimismem

Měsíc novoluní ve střelci

Novoluní 11. prosince ve znamení Střelce dýchá optimismem a novou nadějí. Je to jeden z těch okamžiků, kdy můžeme roztáhnout křídla svojí mysli a nechat se vést svým vnitřním vizionářem. Toto novoluní budeme prožívat jako vytouženou ruku, podanou nám z temnoty předchozího období Štíra.

Každý nov představuje restart energie, umožňuje odhodit zátěže a začít nový cyklus. (Více o magii novoluní.) Toto novoluní je více, než kterékoliv jiné, výzvou k tomu, začít si představovat život, jak ho chceme a v rituálech se věnovat svojí dlouhodobé vizi.

Energie Střelce přidává smysl pro dobrodružství, ambice, touho po poznání a cestování. Využijme energii prosincového novu k tomu, abychom se přenesli přes staré zábrany a zaměřili se na to, co nás nabíjí a inspiruje.

Esoterické souvztažnosti prosincového novoluní

Přesný čas: pátek 11. prosince v 11:26
Zvěrokruh: Slunce a Luna se nachází ve Střelci

Střelec je známý svou neohrožeností a nadšením z volného prostoru, kde může expandovat, doslova i v přeneseném významu. Možná se budete chtít projít ven nebo si vybrat pro meditaci o tomto novoluní nějaké místo, odkud máte dobrý výhled.

Symbolem znamení Střelce je šíp, který pozvedá a vynáší vzhůru kříž hmoty. Je to vaše vyšší já, vaše inspirovaná mysl, která vás dokáže pozvednout od pouhého přežívání a věčných starostí o tento hmotný svět. O tomto novoluní zkuste obnovit spojení se svou vizí a svými ideály a podívat se na všechno, co děláte, z ptačí perspektivy. Semínka toho, co zasejete o tomto novoluní, přinesou možná dlouhodobý plán či cestu, která nás bude u srdce hřát a navrátí nám pocit smyslu a optimismu.

Příznivé postavení Urana, revolucionáře horoskopu, umožňuje riskovat více, než jsme zvyklí a třeba přitom i setřást nějaká stará přesvědčení, o kterých snadno zjistíme, že už nám neslouží.

Lunární kalendář

Líbil se vám článek?

Odebírejte předpovědi na další úplňky a novoluní.


Komentáře

Naučte se magii

Připojte se k 8 720 odběratelům Čarovného zrcadla.

Dostávejte zdarma každou sobotu večer předpovědi na úplněk a novoluní, návody na kouzla a rituály, týdenní věštbu a jiné články.

Prohlédněte si poslední:

Z nabídky eshopu

Navštívit eshop

Právě vyšlo

tarot-kniha-noira.jpg

Tarot: Hra Osudu

Věštění nemusí být vážné ani nemusí být těžké. První kniha na trhu o oblíbeném zvyku tahat si jednu tarotovou na den vám ukáže cestu k tomu, jak můžete i vy začít ve svém každodenním životě hovořit s kartami.

Více o knize

Festivaly

Víkendové semináře

Přednášky s večírkem

Vyhledávání

Hledat v článcích 1271672657124451911_0.png