Instrukce pro účastníky přednášek

Níže následují instrukce pro účastníky, které doporučuji vytisknout a hlavně prostudovat, abyste neměli potíže s parkováním nebo vstupem do sálu.

 • Akce se od července konají ve velkém sále jógového studia Pohled na adrese Letohradská 16, Praha 7. Cesta z nádraží jsem je přehledně popsána zde.
 • Akce se konají v neděli odpoledne od 12 nejdéle do 19 hodin, s přestávkami na občerstvení. Harmonogram akce je následující:
 • Ve 12 hodin pro návštěvníky otevíráme prostor, můžete se zaregistrovat, vybrat si nejlepší místo, využít občerstvení u baru, který je součástí ceny nebo si můžete prohlédnout zboží a nechat si podepsat knihy, můžete si také převzít svoje objednávky z eshopu, pohovořit s Noirou a seznámit se s ostatními účastníky.
  • Ve 13 hodin začíná samotná přednáška. To znamená, že od této chvíle nebude do sálu nikdo vpuštěn dříve, než o přestávce. Zvonění a pozdější příchody opravdu výrazně narušují program, domovní telefon máme tudíž vyvěšený a později vás pustíme dovnitř až kolem 14. hodiny a první přestávky.
  • Kolem 17. hodiny končí přednáška, následuje volná beseda s hosty a s ostatními účastníky a raut, který trvá nejdéle do 19. hodiny.
  • S sebou si určitě vezměte přezůvky, deník (pokud si vedete), psací potřeby a pastelky či barevné fixy. Psací potřeby jsou součástí dárkové tašky, kterou na místě dostanete, přezůvky zůstávají na vás. Obsah dárkové tašky je po každé jiný a často obsahuje kupony, vzorky nebo jiné dárky.
 • V ceně akce je občerstvení formou samoobslužného baru.
 • Na akcích se může fotit a je z nich pořizován videozáznam. Většinu nahrávek bude možné zakoupit na DVD, některé z nich se objeví na našem YouTube kanále. Kamera snímá jenom pódium s hosty.

Parkování

Seminář se koná ve čtvrti, kde platí systém barevně odstupňovaných parkovacích zón. Přesná mapka je k vidění zde: http://www.praha7.cz/files/=59163/ORMAPA_11-2014_Praha7_inv_zasob_ZB.pdf

- Nejbližší oranžová zóna (tj. o víkendu zdarma) se nachází na hlavní třídě Milady Horákové, která je paralelní s Letohradskou.
- Popřípadě můžete auto nechat také před Městským úřadem Prahy 7 na Nábřeží Kapitána Jaroše.
- Studenti mají dobrou zkušenost také s parkováním u Národního technického muzea. Pěšky je to kousek.

Přímo v Letohradské ulici bohužel smí parkovat jenom rezidenti.

Mapa