Přednášky

Vstupenky

Podrobné informace a předprodej vstupenek se objeví v průběhu března.

Připravované přednášky budou probírat v Praze ve velkém sále stávajících prostor studia Pohled. Cena za lístek bude činit 1 200 Kč, v prodeji bude maximálně 30 vstupenek na akci a vstupné bude zahrnovat občerstvení formou rautu a dárky.

Podrobnosti budou brzy následovat.

Jak si (ne)přičarovat partnera

17. července 2016

O milostné magii, jejích úskalích a nebezpečích.

Magie lásky je tou nejpopulárnější magickou disciplínou - a zároveň tou, kde se stávají nejznamenitější maléry. Co všechno dokáže? Jak jí nepodlehnout, a jak ji lze rozumně využít ve svůj prospěch, o tom bude řeč.

Podrobně

Jak se blbě neptat karet

31. července

Jak vykládat z karet sobě i druhým jako profík.

Na blbou otázku dostaneme vždycky akorát tak blbou odpověď. Proč je vlastně hloupé ptát se karet, kolik budu mít dětí, kdy umřu a kdy se vdám? Poslechněte si, jak jdou na vykládání z karet profesionálové a jak si poradit s každou otázkou, která vás zajímá, a získat na ni od karet odpověď.

Podrobně

Jak přestat mít „smůlu na chlapy”

14. srpna

Jak začít konečně potkávat a přitahovat „normální chlapy”.

Tak zvaná „smůla na vztahy” může mít různé příčiny: vlastní blbost, špatné vzory z původní rodiny nebo třeba vazby, které nás stále pojí s osobami z minulosti. Noira objasní typické příčiny neúspěchu v seznamování a podá návod, jak jít na to správně.

Podrobně

Jak magie (ne)funguje

28. srpna

O tom, co magie umí a neumí a jak vlastně funguje

Jaké jsou ingredience úspěšného rituálu a jak se tyto rituály liší od těch neúspěšných? Noira bude hovořit o principech magického rituálu a zhmotňování přání, od volby záměru, přes typické chyby až po nesmyslné zázraky... které se občas také staly.

Podrobně

Principy prosperity

11. září

Chcete si vyčarovat výhru v loterii nebo doopravdy zbohatnout?

Dobrá zpráva je, že magie peněz patří podle mnohokrát opakovaných experimentů k nejsnazším magickým disciplínám. A tak stojí za to, abyste se seznámili s principy prosperity a začali je sami používat. Nakonec nejhorší, co se vám může stát je, že zbohatnete...

Podrobně

Ďáblův advokát

25. září

Není celé slavné duchovno takhle náhodou jeden velký podvod?

Noira bude vystupovat jako ďáblův advokát a pokusí se vás přesvědčit o tom, že celé slavné duchovno je jeden velký podvod. Sekundovat jí k tomu budou dva ďábli na slovo vzatí, Zbyněk Milner (Domácí magie) a znalec Tarotu, Alarzach.

Podrobně

Na téma nové knihy "Psychická sebeobrana"

Kniha vychází na podzim 2016.

Psychičtí upíři a jiná verbež

9. října

Psychopati, manipulátoři a spol.

V první přednášce na téma své nové knihy Noira nabídne spojení poznatků z moderní psychologie o psychopatech, manipulátorech a vyšinutých osobnostech s dobře známými tradicemi lidové magie.

Podrobně

Pravda o černé magii

23. října

Noira rozkryje to vůbec nejvíce tabuizované téma, a žádná otázka nezůstane stranou.

Včetně otázek, ze kterých nebudete spát, jako „Kolik dnes stojí magická vražda?” nebo „Opravdu černí mágové páchají krvavé oběti?”Mužský pohled na věc a další zkušenosti z praxe doplní Noiřin host, profesionální čaroděj Radek Ráček, (Duchovní pomoc).

Podrobně

Rodinné kletby

6. listopadu

Kostlivci se skrývají v rodinné almaře

Rodinné nebo rodové kletby skuteční existují a nejsou tím, za co je máme: většinou za nimi nejsou pakty s démony vašich předků, ale temná tajemství, která se dědí po generace. V této přednášce Noira nabídne spojení poznatků moderní psychologie spolu s moudrostí lidové magie.

Podrobně

Jak nepozbýt své síly

20. listopadu

Jak se zotavit z kletby a už se nenechat

V poslední přednášce z volného cyklu na téma psychické sebeobrany obrátí Noira vaši pozornost k tomu, jak se nenechat vysát a jak předcházet ve svém životě kletbám a situacím, ve kterých pozbýváme své životní síly - a jak se zotavit, když už jste o ně přišli.

Podrobně

Kámen mudrců drobného podnikatele

4. prosince

O ezoterických principech úspěšného podnikání.

Noiřiným hostem bude Madla Čevelová (Marketingová kouzla, Tarotová asociace), psycholožka, moderní čarodějnice a respektovaná lektorka a poradkyně pro živnostníky a malé firmy. Mají věštění, magie a vize také svoje místo v podnikání - a jde to bez nich vůbec?

Podrobně

Výklad snů

18. prosince

Jak vykládat svoje sny a porozumět snovým jevům?

Sigmund Freud nazval výklad snů „královskou cestou” do podvědomí.Kdyby Caesar poslechl varování ze sna, nemusel být zavražděn v senátu. Ze schopnosti vykládat své sny můžete dozajista těžit i vy.

Podrobně