Praktická magie

Termíny:
4.-5. června 2016, 6 VOLNÝCH MÍST

Seminář se již v této podobě nebude opakovat.

Kurz přinášející srozumitelný a komplexní úvod do praktické magie. Naučíte se vše potřebné k tomu, abyste sami mohli začít vnášet do svého života pozitivní změnu a manifestovat svá přání. Provedu vás od správné formulace záměru přes úskalí, která magické ovlivňování reality přináší, ke konkrétním technikám, jimiž lze seslat kouzlo. Navštivte také nový seminář Magie pro zasvěcené.

Rezervovat místo

Program semináře

 • Co je to magie? – Jak fungují magické rituály. Co magie dokáže a nedokáže. Černá a bílá magie.
 • Předpoklady úspěšné magie – Jaké vnitřní síly a vnější okolnosti je potřeba ovládnout, abychom zvýšili šanci a úspěch kouzla. Nejčastější důvody, proč magie selhává.
 • Pozitivní afirmace - Proč tak často nefungují a jak je správně používat.
 • Zásady rituální magie – Jak je naplno využít. Navrhujeme rituál pro vlastní potřebu nebo druhé. Práce s emocemi v rituále a po něm.
 • Nalezení svého cíle - Budeme hledat, na co ve svém životě použít magii, abychom se cítili spokojenější.
 • Jak nakládat se zbytky kouzel a pomůcek - V souladu s naším záměrem. Odevzdávání vodě, zemi, pálení a další tradiční techniky uchovávání kouzel a likvidace pomůcek.
 • Magický oltář – Jeho stavba, péče o něj. K čemu slouží a jak jej maximálně efektivně využívat.
 • Magický deník – Jak si jej vést. Co do něj patří. Jak pracovat se záznamy. Přínosy vedení deníku.
 • Výroba magické panenky – Rituální výroba panenky, která bude přitahovat do našeho života požehnání.
 • Rituál životní harmonie – Tvorba mandaly, která uvede do harmonie všechny oblasti vašeho života. Budeme také hledat možné zdroje nepohody ve vašem současném tvaru života.
 • Rituál odstranění překážek z cesty – Jak "prošťouchnout" okolnosti, abychom se přiblížili svým cílům s pomocí svíčkové magie.
 • Pozitivní a negativní magie – Jak na co, když chceme něco z našeho života zažehnat nebo naopak do něj přitáhnout?

Rezervovat místo

Pro koho je seminář vhodný:

Seminář představuje ucelený úvod do praktické magie. Odpoví tedy na vaše otázky o tom, co magie je, jak funguje a proč někdy nefunguje a ukáže vám, jak sami začít s rituály. Magie nalezne využití v životě každého člověka, který je ochoten otevřít se něčemu novému.

Fotografie ze semináře

Co říkají účastníci kurzu

(den po semináři) Na semináři jsem se cítila velice dobře a myslím, že mi to pomohlo i na sebevědomí. Celou noc se mi pak o tobě, Noiro, zdálo! Jak se procházíme po svatyni a ty jsi pak provedla zvláštní operaci mého oka.

- Markéta, Praha

Kurz byl perfektní, moc se mi líbil a musím říct, že zázraky se dějí. Jak bylo mým záměrem nějak pomoci synovi, tak mi včera volal ze školy, že tu učitelku, která mu dělala největší naschvály, vyhodili. To bylo opravdu překvapení. Věřím, že mu znechucovala studium a on se teď bude moci dát celkově dohromady.

- Dita, Vídeň

Velmi velmi ráda vzpomínám na Tvůj seminář a nejraději bych jela hned na další a nejlépe na všechny! Co je u mne nového? Na chatu se mi objevil hned už na kurzu od Tebe jeden zájemce. Jsem ráda, že se to zlomilo... zaznamenala jsem obrovské změny ve svojí práci. Přišla i nová pracovní nabídka, kterou jsem přijala a jak bych to řekla nejlépe - prolomily se ledy, mám teď velmi dobré pracovní zakázky. A klienti mne zvýšeně vyhledávají. No a obchodům se daří. Proto jsem Ti za vše opravdu vděčna.

- Kateřina, Morava

Vnímáš působení své mandaly? - Ano vnímám. Vnímám to tak, že se mi stále velmi daří. Panenka funguje jako divá, protože se mi dále prohlubuje moje vnímání a můj kruh je už téměř uzavřen! Každopádně jsem začala vidět a cítit věci po semináři, vrhla jsem se na kineziologii a automatickou kresbu.

- Pavla, Brno

Tento seminar, mi pomohl pochopit, proc se nektere veci stavaji tak, jak se stavaji a jak to mohu ovlivnit. Muj zivot se ted krasne uklidnil, obecne necitim zadne emocni vykyvy (a pokud ano, dokazu je jen pozorovat a nenechat se tim ovladat) - nejsem ani prehnane smutna, ani prehnane vesela, citim se v klidu. Tento klid jsem hledala a potrebovala, kdyz jsem za tebou prisla uplne poprve. A ted jsem ve fazi, ze se ucim zachazet se svym novym ja, jsem fascinovana a nadsena a rozhodne v tom hodlam pokracovat. Moje intuice se otevrela takovym zpusobem, ze vidim veci a lidi v uplne jinem svetle. Vnimam vice znameni, ktera mne varuji nebo utvrzuji v tom, co delam. Privolavam si do zivota prilezitosti, ze kterych mam moznost si vybirat, ktere jsou vhodne a ktere ne.

Magii barev pouzivam - napriklad meditaci se zlutou barvou, kdyz se citim nesva; s bilou svickou cistim prostor ve kterem bydlim abych se v nem citila vice v klidu. Ritual smysl zivota - utvrdilo mne to v tom, ze jsem si nikdy nebyla jistejsi, ze kracim po sve prave ceste, citim se sebejistejsi a pod ochranou. Pergamen a provazek mam schovany ve specialni drevene truhle, kam davam vsechna sva sepsana prani a "pozustatky" ze svych nebo nasich ritualu ze seminaru.
Jsi skvela ucitelka, nejvetsim darem pro mne je to, ze nerikas cilene lidem co maji nebo nemaji delat, ale rikas JAK mame veci chapat a konat, navedes nas na cestu, ktera nam muze pomoct a je to pak na nas, co si zvolime. Jsem vdecna za tvoji pomoc a je mi cti se od tebe nechat dal ucit.

- Alena, Praha

Po semináři praktické magie jde všechno s lehkostí, mám dost energie a stojím pevně na zemi, moc příjemný pocit.

- Alice, Praha

(pár hodin po skončení) Nedá mi to a musím Ti napsat, jak intenzivně na mne závěrečný rituál zapůsobil. Stále se motám, lehká hlava a mám pocit jako opilá. Jsem nějak mimo realitu, ale je to příjemné. Poslouchám relaxační hudbu a půjdu si dát tu úžasnou koupel v soli, co jsem si včera koupila.

- Renata, Praha

Po semináři jsem měl velice emotivní sen, který se další den ukázal být jasnovidný. Bývalá přítelkyně, která se mi v něm zjevila, mne skutečně kontaktovala.

Mé sny se stali živějšími, barevnějšími, včetně toho, že v nich mám zvukovou kulisu řekl bych, že se jedná o lucidní snění. A začalo to hned po semináři. Měl jsem několik snu, ve kterých se setkávám z různými lidmi, prožívám krásné vřelé vztahy. Dokonce i románky z různými ženami. Kromě vztahů v mých snech jsou mi kladeny otázky. Kdo jsem co je vlastně mé skutečné já, a kam směřuji. A teď několik dní ve snech cestuji. Pochopil jsem že jsem se posunul vydal jsem se na nějakou určitou cestu do předu. A proměnilo se mi vědomí. Uvědomil jsem si, že žiji stereotypně. Díky mým snům. Ve kterých prožívám krásné, a vřelé vztahy. Jsem si uvědomil že žiji ve stereotypu a v určitém směru i v sociální izolaci. Věnuji se pouze sobě a svému rozvoji. Je to silné pouto. Na druhou stranu prožívám emocionální prázdnotu. Chybí mi láska vztah. Vzpružení v mém životě. A někdo kdo je nadšen pro duchovno tak jako já. A mohl bych tohle sdílet. Také jsem si uvědomil co mě blokuje v práci, že mě tíží i nedobrá finanční stránka v mém životě. A chtěl bych tohle vyřešit. Abych mohl dosáhnout vnitřní stability. Kouzlu z provázkem, a pergamenem se věnuji. Cvičím vizualizaci, a cvičení v kříži a kruhu. Abych to z hodnotil, došlo u mě k posunu po psychické stránce. Duševně se rozvíjím ve znalostech velký posun dávám do toho co jde. Seminář se mi líbil. Těším se na další. Dalo mi to obrovský ale obrovský kopanec v podobě uvědomění a duševního posunu. A to mě těší.

- Vlasta, Chomutov

Ze semináře jsem odcházela neskutečně nabitá enegií. Po semináři se na pár dní u nás doma probudily nějaké paranormální aktivity. Také jsem měla v noci velice živý sen (obvykle si sny nepamatuji), že jsem jsem v noci u jezera a v dálce v mlze vidím ostrov Avalon, snad sílou myšlenky jsem se přenesla na ostrov a navštívila jsem kouzelníka Merlina v jeho jeskyni. Co se týká samotného semináře, tak si myslím, že už jsem konečně pochopila, že veškerá omezení v životě, která mám, si dávám vlastně sama sobě. Ať už se jedná o přehnanou péči o ostatní, nebo nevhodné vztahy ať osobní, nebo pracovní. Naučila jsem se nechávat si více času a prostoru pro sebe, je zajímavé, že to funguje bez odporu ostatních. Nakoupila jsem si nějaké knihy o magii a začala jsem se o magii jako takovou více zajímat. Myslím, že mi semináře velice pomohly znovu nalézt samu sebe a nový smysl života. Velice se těším na na naše další setkání na semínáři.

- Gabriela, Praha

fotka

Seminář vede
Noira

Magie pro mne znamená vracet lidem moc nad jejich životem zpět do jejich rukou.

Praktické informace

Podrobně o seminářích

Víkendové semináře

Přednášky s večírkem

Vyhledávání

Hledat v článcích 1271672657124451911_0.png