Odkazy

Na této stránce najdete komentovaný seznam zajímavých českých a zahraničních webových stránek o esoterice, New Age a duchovních naukách, na téma magie a pohanství a další související témata. Odkazy jsou rozděleny záložkami podle tématu.

Na této stránce najdete komentovaný seznam zajímavých českých webových stránek o esoterice, New Age a duchovních naukách obecně.

minigrimi.jpg

Minigrimi - Esoterika, mágia a ja

Weblog slovenské bosorky (čarodějnice) o channelingu, léčení, energiích, meditaci a podobně. Minigrimi píše také blog o léčivých kamenech.

Web: Helar.Wordpress.com

zahady-zdravi-cz.jpg

Záhady a zdraví

Portál na téma esoterika, věštění, mystika, energie, zdraví, léčení, ekologie, tajemno, konspirace a UFO. Vychází zde mimo jiné mé články s tematikou magie a pohanství. Přidružený eshop Čaruj naleznete v sekci doporučené obchody.

Web: Záhady-Zdraví.cz

zahrada-ticha_0.jpg

Zahrada ticha

Web zaměřený na mystiku a zejména východní tradice a indické nauky. Sri Chinmoy, matka Meera, satsang, česká jóga - Eduard Tomáš, František Drtikol. Egyptská škola mystérií boha Hóra. Obsahuje diskusní fórum, kalendář meditačních akcí, soubory ke stažení.

Web: Zahrada-Ticha.cz

České a slovenské weby o Wicce a čarodějnictví

  • Kouzelná chaloupka - Web čarodějnice Luminar obsahuje spoustu užitečných materiálů k přírodní magii a čarování, například herbář.
  • Bohyně - Magazín o ženské spiritualitě a tradicích Velké Bohyně, velice pěkné články. Spravuje Luminar.
  • Eurikovy stránky o magii a wicce - Spoustu zajímavých osobních zkušeností s pohanskou spiritualitou a dobrých zemitých rad pro začátečníky. Eurik je aktivní druid a jeden z pionýrů Wiccy u nás.
  • Wicca.cz - web prvního Čecha, který byl zasvěcen do Gardnerovy linie Wiccy v Rakousku a napsal o tom knihu Wicca: První zasvěcení
  • Hubble Coven - weblog slovenského covenu s mnoha informacemi.
  • Kraj čarodějnic Obsáhlé stránky o wicca a čarodějnictví.

Zahraniční weby o Wicce

Daven´s Journal Rozsáhlý web, který m.j. zveřejňuje mnohé knižní recenze a obsahuje unikátní materiály k Seax Wicce, jejich knihu stínů.

Working Witch Pěkný, docela rozsáhlý web z perspektivy samostatně praktikující čarodějnice.

Joelle´s Sacred Grove Pěkný web o čarodějnictví a keltské spiritualitě.

Zahraniční fóra

Wicca Forums Skvěle udělané fórum, kde spíše než diskusi hledejte praktické návody, zaříkání, rituály.

Ecauldron Spíše vážně orientované fórum, kde se probírají věci učené a kontroverzní témata moderního pohanství. Obsahuje také archiv kouzel a množství knižních recenzí.

Halls of Avalon Message Board Zajímavě udělané fórum "síní avalonských" v podobě tematických komnat.

divinorum.jpg

Divinorum

Divinorum je otevřená platforma pro původní tvorbu o magii, mystice, pohanství a dalších duchovních směrech. Hlavní část Divinora tvoří online magazín, revue Symposion, s prakticky zaměřenými články, úvahami, teoretickými statěmi i shrnujícími syntetickými pracemi. Další aktivitou je pořádání pravidelných srazů v Brně a soustředění Mezi světy jednou do roka, kde probíhají tematické přednášky, semináře a rituály.

Web: www.Divinorum.cz

pohanske-otevrene-forum.jpg

Pohanské otevřené fórum P)O(F

Pohanské otevřené fórum založil v roce 2008 Eurik, dlouholetý aktivní druid, dříve wiccan, za účelem vytvoření přístupného prostoru, kde by zkušení i nováčci z mnoha pohanských tradic mohli sdílet odkazy, pozvánky na nejrůznější akce a rituály a seznamovat se. Fórum má také vlastní weblog a pořádá ve spolupráci vlastní akce naživo.

Web: www.PohanskéFórum.net

Vanished Worlds - Zmizelé světy (rozpracovaný RPG svět)

Svět popsaný na těchto stránkách je podobný dalším světům - ať už bájné Středozemi, Ansalonu, Dragon Realms, Forgotten Realms nebo českému Asterionu. Můžete zde prožívat svá dobrodružství prostřednictvím her na hrdiny, nebo se jen tak dozvídat více a více o tomto tajemném světě.

Web: Fantasy.zvysociny.com

Odkazy na zpravodajské portály a jiné weby.

Radostné zprávy

Radostné zprávy - Pozitivní zpravodajství

Internetový magazín přinášející pozitivní zprávy, které povznesou duši a obohatí Váš život.

Web: RadostnéZprávy.cy

Máte svůj tematický web nebo blog, který si myslíte, že by mohl zajímat čtenáře Čarovného zrcadla?

Líbí se Vám Čarovné zrcadlo? Řekněte o něm svým přátelům a vyberte si některou z našich ikonek:

80-30-anim-v1.gif 80-30-cerny-v1.png
234-60-svetly.png