Odeklínání

Termíny:
26.-27. březen 2016, VYPRODÁNO
25.-26. červen 2016, VYPRODÁNO

Seminář se již v této podobě nebude opakovat.

Seminář zaměřený na rozeznání a odstranění negativních vlivů ve vašem životě. Ať už jde o démony minulosti, uřknutí, rodové kletby nebo jiné kostlivce ve skříni, během tří víkendových setkání na ně vrhneme světlo a s pomocí rituálů a praktických cvičení zneškodníme jejich moc. Každý díl je zakončen speciálním magickým rituálem, který nastartuje žádoucí změnu a pomůže vám udělat to, po čem už dávno toužíte: skoncovat s negativitou kolem sebe jednou pro vždy a získat zpátky svoji životní sílu.

Rezervovat místo

Pro koho je seminář vhodný:

Seminář se dobře doplňuje s programy Magie lásky a Magie peněz, zaměřenými specificky na vymítání kleteb a bloků v oblasti financí nebo osobního života. Seminář Magická obrana se zaměřuje na navýšení psychické ochrany a výuku technik, jak se magicky bránit s očišťovat se. Jako takový se hodí zejména pro lidi, kteří se třeba právě potýkají s konflikty nebo se pohybují v napjatém prostředí. Odeklínání se oproti tomu zaměřuje na hlubší traumata, kletba a bloky, která s sebou nosíme třeba i celá desetiletí - cílem Odeklínání je "vykopání kořene zla."

Program Odeklínání

  • Uřknutí a negativní přesvědčení, která nás blokují. - Odkud se berou? Jak je poznáme a zničíme jejich působení na svůj život.
  • Viny, které s sebou táhneme - Jak je identifikovat a odpustit sama sobě.
  • Rituál pohřbení kleteb a přerušení jejich působení.
  • Soupis všech našich "zloduchů." - Ke kterým lidem nás stále pojí negativní vazby?
  • Rituál zlomení moci nepřátel nad naším životem. - Zažehnávání s černou svící.
  • Techniky přerušování negativních vazeb k lidem z minulosti.
  • Techniky odpouštění lidem z minulosti.
  • Techniky smíření se s živými i mrtvými, které odhalují skutečnou podstatu vašeho vztahu.
  • Meditace proudění. - Vstupte do nové etapy a nechte kus minulosti za sebou.
  • Kouzelná mapa. - Tvorba magické mapy k vaší nové budoucnosti.

Fotografie ze semináře

Co říkají účastníci kurzu

Milá Noiro, seminář odeklínání byl doslova úžasný. A myslím, že každý další je lepší a lepší. Doporučila bych ho každému,kdo se nemůže pohnout z místa nebo má velké starosti s minulostí i budoucností, špatné vztahy, prostě úplně všem. Vždyť víš, jak jsem na tom byla minulý rok, kdy jsem se nemohla pohnout z místa, přestěhovat se a zaplatit dluhy. Potom se začaly dít věci. Já jsem se do září přestěhovala na úžasné místo, kde se cítím jako když jsem bydlela doma u rodičů. Doslova vše se změnilo. Jarní odeklínání mi přineslo opět velké posunutí dopředu a s radostí se mi uvolnilo spousta energie z minulosti,kterou věnuji do budoucna. Díky Noirinko, vidím vždy,jak se lidé na Tvých seminářích mění, jak na začátku jsou skleslí, téměř již nevěřící, že se jim může něco dobrého stát. A na konci seminářů odcházejí s radostnou tváří a nabiti energií. Vážím si Tě za to s jakou pozitivní energií nám pomáháš. Jsi pro to zřejmě určená. Díky ze srdce.

- Marisstella, Brandýs n. L.

Ahoj Noiro, moc ti děkuji za seminář Odeklínání, který mi upozornil na důležité body v mém životě. Bude ještě nutné vyčistit sebe, dům i kancelář v práci, ale půjdu do toho.

- Luděk, Plzeň-jih

Milá Noiro, chtěla bych Ti poděkovat za absolvovaný seminář a péči, kterou jsi každému z nás věnovala. Vzhledem ke své finanční situaci jsem si seminář prakticky nemohla dovolit a do poslední chvíle jsem byla rozhodnutá se ho neúčastnit. Můj život se sypal jako hromádka z karet a všechny jistoty, které jsem do té doby měla, jsem ztrácela. Den před seminářem jsem ztratila i poslední kousek půdy pod nohama. Naprosto zoufalá, co se svým životem dál, jsem se rozhodla přijet. Naštěstí ještě bylo volné místo. První seminář jsem absolvovala s pláčem na krajíčku, bolestmi žaludku, o pět kilo lehčí než 14 dní před seminářem a s velkou ránou v srdci. Opustil mne přítel, kamarádky, zájmový spolek, kde jsem se vyskytovala více než často, byla jsem naprosto bez prostředků, v novém - zcela prázdném bytě, kde nic nefungovalo, s vidinou výpovědi v práci. Ze své situace jsem neviděla cestu ven. Po prvním semináři přišla úleva. Alespoň večer po semináři. Následujících 14 dní se situace ještě více zhoršila, ač už jsem měla pocit, že to není možné. Stalo se. Ale to, co se začalo dít po druhém semináři, mne zcela šokovalo. Začala jsem od začátku, znovu. Vrátila jsem se k věcem a lidem, které jsem kdysi kdoví proč opustila. V mém životě se objevil nový partner - skutečná, opravdová láska, kterou jsem hledala celý život a o které jsem byla přesvědčená, že už ji nikdy nepoznám. Lidé, které jsem dlouho neviděla, se ukázali být tou pravou oporou a opravdovými přáteli. V práci se situace trochu zlepšila a i když vše není zrovna růžové, otevřely se mi nové možnosti. Mám nabídku zaměstnání, které by mne těšilo a pokud na sobě zapracuji, za půl roku mám dveře otevřené v nové firmě. Pokud by se do té doby cokoli stalo, mám jistotu zaměstnání ve firmě mého partnera. Finanční situace se lepší jen po kapkách, ale i v tomto ohledu mám jistotu ve svém partnerovi, který mi pomáhá, jak může a vím, že mě nenechá padnout. Neodsuzuje mě, naopak mě podporuje. Nepotřebuji léky na nervy, cítím se dobře a konečně mám pocit, že si života užívám plnými doušky s úsměvem na rtech. Vrátila jsem se i ke svému milovanému tarotu, který ke mně začal znovu promlouvat. Díky seminářům jsem se zcela vyrovnala se svým problémovým dětstvím a sama v sobě si urovnala silně narušené vztahy s rodiči. Konečně mohu jít dál bez této zátěže. I když mne zprvu trochu vyděsilo, že jsem si po silném seminářovém zážitku s vidinou své matky nemohla vybavit její tvář, nyní jsem, co se rodičů týče, zcela klidná. Stále pracuji s podněty ze seminářů a věřím, že i do budoucna mi budou velkou pomocí při zdolávání životních překážek. Ještě jednou díky.

- Jana, Plzeň

Seminář probíhal v příjemně uvolněné atmosféře, kde jsme všichni mohli otevřeně mluvit o tom, co nás trápí a Noira se nám snažila vysvětlit, kde je příčina. Na konci semináře se konal rituál na očištění od kletby, který mi během následujícího týdne silně zatočil s dosavadním životem. Hned druhý den jsem měla pocit, že se na mne sesypaly všechny negativní síly, se kterými bojuji celý život. Žárlivost, strach, pocit méněcennosti a nízkého sebevědomí. Na radu Noiry jsem ale tyto pocity, které na mne útočily z každé situace, pouze pozorovala a snažila se na ně nijak nereagovat. Začala jsem si uvědomovat, že pomalu eliminuji některé své kamarády, u kterých jsem najednou měla silný pocit, že jsou neupřímní, se zlou duší a jen ze mne vysávají energii. Další zajímavá příhoda byla, že jsem první 4 večery po semináři začala vykašlávat hleny. Nebyla jsem nemocná a ani jsem tím netrpěla přes den, jen v noci. Po 4 večerech to přestalo.
Týden po semináři vnímám, jak se situace kolem mne stále řeší a já tomu nechávám volný průběh, protože čekám, až se to kolem mne zcela pročistí. Ustát ten hurikán pocitů a událostí je velice vyčerpávající, ale nedovedu si představit, jak by můj život pokračoval, kdybych dál prožívala každý den s takovým množstvím negativní energie, která se ve mne za ta léta nahromadila. Tuším, že by to přinejmenším skončilo vážným onemocněním nebo psychickým kolapsem a za to jsem Noiře velmi a neskutečně vděčná, že mne od toho zachránila.

- Alena, Praha

Po celý čas semináře se mi velmi dobře přemýšlelo, jako by to šlo nějak daleko čistěji. Některé věci byly úplně jasné, navíc jsem měla pocit že tam byli ještě přítomné další bytosti, které mi pomáhají. Celkově se mi na kurzu ulevilo a rituálu jsem cítila, jak ze mě to špatné odchází. Když jsem šla domů měla jsem radostný pocit. Tři věci, které jsem si následně uvědomila, byly že bych se měla znovu odstěhovat, protože místo kde teď jsem, na mě nepůsobí příliš dobře a nemá příznivou energii. Úplně mě překvapilo jak jsem se najednou přeřekla když jsem na kurzu mluvila o bytě jako o bývalém bytě! Poté jsem si uvědomila, že bych měla, ať je to jakkoliv kruté, vymazat M. a přestat s ním komunikovat, dokud nebudu dostatečně silná na to, aby mě již neovlivňoval. Tenkrát přišel, abych nemohla stoupat a teď, když mam možnost znovu se zvednout a stoupat výš, vrátil se - jako by byl prostředek něčeho co nechce abych byla skutečně sama sebou. A třetí věc, že jsem pochopila jeden sen. Tu noc jsem si přála mít možnost vystěhování a druhý den ve škole jsem se náhodou dala do řeči se slečnou, která hledá spolubydlící.

- Ezecvin, Praha

(měsíc po skončení cyklu) Cítím se díky Tobě fakt skvěle. Mé nové tělo, které jsem dostala při rituále mělo jméno Jasné vidění a opravdu nyní jasněji vidím to co dříve ne. Došlo mi díky Tobě hromada věcí, které jsem si pak seskládala a neumím vyjádřit mou
duševní spokojenost. Spala jsem a od té doby klidněji. Pokračuji v sepisování lidí z minulosti, nevěřila bych, kolik jmen vypluje a je mi čím dál lépe. Při každém rozpuštění vazby jako bych prošla příjemnou sprškou přírodní vody a dostávám zpátky novou energii. Noiro, děláš v mém životě zásadní změny, moc si Tě za toto vážím,
děkuji, že jsi!

- Renata, Praha

Semináře odeklínání pořádně provětraly můj život. Například slečna, která mi dva roky vyčítala, že nejsem stejně angažovaná v našem přátelství jako ona, že pro ní jsem jediná a nejlepší kamarádka a která u mě dokonce často spávala doma mi z ničeho nic sdělila, že ke mně cítí velkou nenávist a zmizela z hodiny na hodinu z mého života. Její uškození mi se ukázalo být pro mě přínosem. Ušetřilo mi peníze a vše se otočilo v dobré hned následující den! Celé drama provázela jedna nepředvídatelná "náhoda" v můj prospěch za druhou. Takových příhod bylo víc, naštěstí, když se to řítilo už tak rychle, že jsem se nestačila ani držet, Noira se mi trpělivě věnovala a to hned v reálném čase. Nejlepší z toho, co se mi stalo a to po posledním rituálu proudění, zlepšil se můj vztah s mojí dcerou. A také vidím úplně jinak vztah s přítelem, o kterém jsem původně byla přesvědčená, že díky odeklínání skončí. K mojí radosti vypadá teď pořád líp. Na závěr, Noiro, moc děkuji. Myslím že pro mě nikdy nikdo nic podobného neudělal a vážím si toho, že sis fakt vyhrnula rukávy a zamakala na těch mých... ehm... však víš co se mi stalo večer před seminářem!

- Hanka, Praha

Po skončení semináře se daly věci zvolna do pohybu. Spala jsem a spím dobře a pokud se objevily sny, tak byly většinou o něčem příjemném a novém. Pokud ne, tak se mi objevily náznaky toho, co ještě nemám vyřešené. Jsem vyrovnanější a lépe přijímám, co se děje kolem mne. Myslím, že jsem si uvědomila sebe sama a že se přijímám. Díky tomu zvládám to, co se děje s mým synem. Připadá mi, že mám víc síly a energie, protože jsem teď makala na 120% a zvládla jsem to.
Měla jsem pocit, jakoby mi spadl kámen ze srdce. Jako kdybych začala odhazovat nějaká závaží. Začala jsem více vnímat svoji intuici a funguje to. Vnímám, že moje osvobozovaní se zase nabralo na síle. Jsem sama k sobě upřímnější. Jsem smířená takovým způsobem, že můžu jít dál a nebojím se budoucnosti.

- Míša, Praha

Musím říct klobouk dolů, Noiro, když jsem přišel na první setkání této skupiny, vypadali všichni dost sklesle, a teď tady slyším taková slova jako Ráj a štěstí!

- Radko, Praha

Můj život byl už od malička těžký. Proplakané dětství plné strachu. První manželství, které trvalo 13 let, plné nedůvěry, bídy a strachu. S druhým manželem jsem poznala obětavou lásku, ale vše kolem financí bylo špatné. Jako bychom byli prokletí! Dozvěděla jsem se o Noiře. Chtěla mi pomoct a já cítila, že do toho musím jít. Do té doby jsem o magii neměla moc informací. První seminář byl o tom, že uvidíme věci, které nás ničí a trápí, i když je nevidíme. Celé to bylo pro mě hrozně silné, povídali jsme si všichni o svých trápeních. Já byla troska, brečela jsem, třásla se zimou. Naprosto se mi uvolnily emoce. Noira s námi všechno rozebírala a vysvětlovala o jaký druh prokletí jde. Pak udělala rituál na to, abychom vše viděli tak jak je. Cítila jsem tu sílu, ta atmosféra byla opravdu magická. Po něm jsme měli vidět hlavně špatné věci. Další den se všechno vyhrotilo a vyústilo v hroznou hádku, po které jsem pochopila mnoho věcí. Druhý díl semináře bylo očekávané odeklínání, strašně jsem se bála, co bude dál a zároveň jsem na něj moc chtěla jít. Rituál byl neskutečný. Z Noiry vyzařovalo něco nepopsatelného. Opět jsem při rituálu plakala, šlo to samo, cítila jsem jak zlo odchází, byl to nepopsatelný zážitek. Noira nám dala nová těla a záleželo na nás, jací budeme chtít být. Slovy to popsat nedokážu. Věděla jsem, že je mi dobře, uklidněná, zbavená strachu, jen jsem očekávala, co bude. Asi týden jsem byla strašně ospalá. Hned v pondělí jsem měla soud o alimenty na dcery, který dopadl zcela nad mé očekávání dobře. Pak v týdnu přijela majitelka bytu a řekla nám, že máme přeplatek skoro 20 tis. To se nám v životě nestalo. Nebudeme platit jeden měsíc nájem a k tomu se nájemné dost sníží, takže se nemusíme stěhovat a manžel si už nebude muset brát zálohy, abychom zaplatili nájem. Další věc a to už je vážně za hranicí mého chápání bylo, že když jsme se chystali papíry a dopisy k bankrotu, manžel odhazoval staré obálky s výpisy z účtu a jednu z těch asi dvaceti otevřel. V obálce byl dopis, ve kterém mi oznamují, že mi ruší účet a že si mám přijít na pobočku vyzvednout 9500,- . Koukali jsme na to jako blázni. Druhý den mi peníze vyplatili a my jsme díky nim mohli požádat o bankrot. Nedokážu si to vysvětlit jinak, než že Noira má moc. Pak schůzka z firmou na bankroty, moc jsem nedoufala, jelikož jsem o tom dost četla a slyšela. Náš případ je dost složitý. Po 5 hodinách v kanceláři s námi sepsali smlouvu, že se to zvládne. Dva roky jsme to řešili a tady se dozvěděli, že jsme mohli dávno přijít, že by to bývalo šlo a nemusely nám dluhy vystoupat do takové částky. A ještě jedna radost, že mi manžel našel od léta práci dost dobře placenou. Třetí díl byl dokončovací, odstranění zbytku špatného, nabití síly a vkročení do nového života. Shrnuli jsme co a jak, kam se kdo posunul, u každého se našel závěr, u někoho neočekávaný. Rituál byl opět magický. Cítila jsem, jak zbytek zla odchází a vstupuju do proudu nového života. Šla jsem odtamtud jakoby nabitá energií. A to jsem stále. Když porovnám stav, když jsem k Noiře přišla a stav nyní, jsem opravdu jako člověk v jiném těle. Dříve uplakaná, zničená, bez naděje do života, spala jsem i přes den. Teď mi připadá zbytečné spát, chci všechno řešit. Nebojím se. Cítím v sobě sílu. Touto cestou chci Noiře poděkovat za to, co pro mě udělala. Má můj obdiv. A jak se říká: „Když nezažiješ, neuvěříš.“ Noiro, ze srdce Ti děkuji. Jarmila

- Jarmila, Praha

Než jsem došla na tento seminář, byla jsem odhodlaný uzlíček nervů, kterým ostatní manipulovali. Měla jsem úzkosti a špatně jsem spávala. Místo poslední a rozhodující zkoušky, na kterou jsem se onen večer měla učit, jsem se rozhodla jít na seminář. Cítila jsem, jak to se mnou škube a jakoby mnou zmítala cizí vůle. Rituál Posledního soudu mi všechno, ale absolutně všechno zbořil. Týden jsem z toho byla v šoku a brečela jsem. Postupně jsem se vyrovnala s tím, co jsem spatřila. Utekla jsem od spolubydlícího i přítele. Odstěhovala jsem se zpátky na Moravu, kde se dávám dohromady. Zdávalo se mi snad pět snů za noc, bylo to strašně vysilující. Všechno se mi ve snech vyrovnávalo a řešilo. Zbořil se mi obraz starého světa a já ho mohla přestavět. Uvědomila jsem si dost věcí a jak jsem byla potlačená osobnost. Začala jsem malovat a dnes už mám prodané 4 obrazy. Jsem mnohem vyrovnanější, přibrala jsem 5 kg, ale za to si mnohem víc vážím sama sebe.

- Veronika, Morava

Jakoby šel po těch rituálech čas rychleji. Nestíhám události kolem. S přítelem jsem se rozešla již vnitřně.

- Alex, Praha

Měla jsem živé, emotivní sny o pocitech štěstí a nějakých překážkách, které mi brání je prožívat. Pořád se věnuji doporučené knize "Jedovatí rodiče" - tady je opravdu hodně co čistit, cítím, že během dětství jsem si vytvořila mnoho dramat, které mě teď limitují. Chystám se na konstelace.

- Lucie, Praha

Ještě před začátkem se mi stala podivná věc. V místnosti, kde se konal seminář jsem spatřil na krku mladé dívky stejný amulet, jako jsem měla od Noiry na ochranu a vlastní neprozřetelností jsem o něj přišel. Může to být náhoda, ale proč jsem ho viděl zrovna v souvislosti se seminářem? Ke konci semináře proběhl rituál, během kterého nám Noira malou metlou očišťovala nohy. V ten moment mi najednou do těch nohou šla nějaká čerstvá síla, jakási nová krev, nemohl jsem uvěřit tomu účinku.

- Julius, Praha

fotka

Seminář vede
Noira

Magie pro mne znamená vracet lidem moc nad jejich životem zpět do jejich rukou.

Praktické informace

Podrobně o seminářích

Festivaly

Víkendové semináře

Přednášky s večírkem

Vyhledávání

Hledat v článcích 1271672657124451911_0.png