Novoluní v Rybách se zatměním Slunce promění noční můry ve sny... nebo naopak

Novoluní v rybách

Novoluní 9. března ve znamení mystických Ryb se odehraje za úplného zamění Slunce v některých částech světa. Ryby jsou patronem mysticismu, karmy, minulých životů, skrytých talentů, smyslu života, pod svojí vládou mají vše duchovní a všechny situace, ve kterých nejsme svými pány. Právě v těchto oblastech může dojít o novoluní k zajímavému vývoji.

Ryby jsou znamením iluzí, snů, filmových a fotografických umění a všeho, co je "krásnou lží". O tomto novoluní se někteří z nás mohou probudit ze své noční můry rovnou do splněných snů - a nebo naopak. Pocit, že žijeme svůj sen, se může obrátit v kruté vystřízlivění, že to, co bylo "příliš hezké na to, aby to byla pravda", je ve skutečnosti spíše noční můra!

Každý nov představuje restart energie, umožňuje odhodit zátěže a začít nový cyklus. (Více o magii novoluní.) Toto novoluní přináší impuls ke smíření a zve nás k tomu, abychom bděle pozorovali různé lži a deziluze, které se před našima očima budou odvíjet, možná v celospolečenském měřítku. Vystřízlivění z duchovních učení a autorit je docela pravděpodobné.

Esoterické souvztažnosti únorového novoluní

Přesný čas: Středa 9. března ve 2 hodiny ráno 54 minut
Zvěrokruh: Slunce a Luna se nachází ve znamení Ryb

Důsledky iluzí a lží

Nabitá konstelace planet o tomto novoluní skýtá pro mnohé příslib deziluze, možná z politických a náboženských autorit. Také ve svém osobním životě možná budeme pozorovat odhalení skandálů a bolestná odhalení o věcech, které byly našemu srdci drahé.

V obecné rovině novoluní přinese "nutnost potýkat se s následky vlastní bezvýhradné důvěry v někoho či něco" nebo "nutnost potýkat se s následky vlastních nepodložených spekulací, o které jsme se opírali."

Vedení bez ujištění

Zatmění Slunce při novoluní je zvláštní konstelace, která z astrologického hlediska znamená, že "budeme muset následovat ty nejjemnější intuitivní popudy, aniž by se nám dostalo ujištění o tom, že konáme správně." Plynutí s proudem o tomto novoluní může mít podobu taoistického "nečinění", kdy nejvíce uděláme právě tím, že se snažit přestaneme a budeme jen tiše bdít.

Lunární kalendář

Líbil se vám článek?

Odebírejte předpovědi na další úplňky a novoluní.


Komentáře

Naučte se magii

Připojte se k 8 612 odběratelům Čarovného zrcadla.

Dostávejte zdarma každou sobotu večer předpovědi na úplněk a novoluní, návody na kouzla a rituály, týdenní věštbu a jiné články.

Prohlédněte si poslední:

Z nabídky eshopu

Navštívit eshop

Právě vyšlo

tarot-kniha-noira.jpg

Tarot: Hra Osudu

Věštění nemusí být vážné ani nemusí být těžké. První kniha na trhu o oblíbeném zvyku tahat si jednu tarotovou na den vám ukáže cestu k tomu, jak můžete i vy začít ve svém každodenním životě hovořit s kartami.

Více o knize

Festivaly

Víkendové semináře

Víkendové semináře pro veřejnost tímto končí. Od července se můžete těšit na úplně nový cyklus přednášek.

Vyhledávání

Hledat v článcích 1271672657124451911_0.png