Novoluní v Kozorohu

Měsíc vede naše sny

Novoluní 10. ledna ve znamení Kozoroha se nese v duchu plodných ambicí a vytrvalého vzestupu. Záležitosti rozvířené o posledním úplňku o vánocích se nyní podaří zkonsolidovat.

Každý nov představuje restart energie, umožňuje odhodit zátěže a začít nový cyklus. (Více o magii novoluní.) Toto novoluní je jako energie na mlýn našich novoročních předsevzetí o kterých možná stejně jako já cítíte, že letos nezůstanou jen u prázdných snů.

Energie Kozoroha je solidní, je příslibem vzestupu a zhmotnění vizí a přináší skvělé podmínky pro záměry a rituály, které se týkají zejména záležitostí kariéry a financí.

Esoterické souvztažnosti lednového novoluní

Přesný čas: neděle 10. ledna ve 2:30 v noci (noc ze soboty na neděli)
Zvěrokruh: Slunce a Luna se nachází v Kozorohu

První letošní novoluní se odehraje ve znamení Kozoroha. Ten dodává i těm nejvzletnějším přáním a vizím praktickou zemskou energii a ponouká nás k tomu, abychom si vyhrnuli rukávy. nejambicióznější ze všech znamení zvěrokruhu je příslibem toho, že věci započaté o tomto novoluní mohou mít dalekosáhlý dosah pro náš život.

Šplhání horské kozy je pomalé a vytrvalé - tak se dostává na vrcholek hory. Nemusí být přitom namáhavé a zdrcující. Klíčem je zde vytrvalost. O tomto novoluní můžeme magicky posilovat svoji sebedisciplínu a rozhodnout se letos dokončit věci, které jsme zatím vždycky vzdali. Pohled dolů z vrcholku hory je nádherné zadostiučinění.

Je to také příhodný čas k tomu upevnit si svoji autoritu a ujistit se o tom, že si opravdu stojíme za svými cíli. budeme mít možnost potkat se se svými vnitřními démony a také ne porazit, díky nadpozemské konstelaci Urana a Pluta, dvou temných planet, které hýbou celou lidskou historií. O tomto novoluní tvoří postavení, za něhož je možné pohlédnout do tváře tomu, co nás blokuje a brzdí, a zbavit se toho. Nepřítele tentokrát hledejme spíše uvnitř.

Budeme mít chuť vysmeknout se z omezujících závazků, nebo se třeba zbavit nenáviděné práce. Cesta ze všech omezení vede přes vytrvalou práci. Představte si třeba spisovatelku Doreen Virtue, která po večerech psala svoje první knihy, když děti šly spát. Pro tyto své záměry a změny nejspíše najdete podporu u partnerů a přítelkyň. Toto novoluní je vhodným okamžikem k tomu promluvit si o penězích, a jak je letos budete investovat.

Lunární kalendář

Líbil se vám článek?

Odebírejte předpovědi na další úplňky a novoluní.


Komentáře

Naučte se magii

Připojte se k 8 720 odběratelům Čarovného zrcadla.

Dostávejte zdarma každou sobotu večer předpovědi na úplněk a novoluní, návody na kouzla a rituály, týdenní věštbu a jiné články.

Prohlédněte si poslední:

Z nabídky eshopu

Navštívit eshop

Právě vyšlo

tarot-kniha-noira.jpg

Tarot: Hra Osudu

Věštění nemusí být vážné ani nemusí být těžké. První kniha na trhu o oblíbeném zvyku tahat si jednu tarotovou na den vám ukáže cestu k tomu, jak můžete i vy začít ve svém každodenním životě hovořit s kartami.

Více o knize

Festivaly

Víkendové semináře

Přednášky s večírkem

Vyhledávání

Hledat v článcích 1271672657124451911_0.png