O Čarovném zrcadle

Naučte se magii

Připojte se k 8 612 odběratelům Čarovného zrcadla.

Dostávejte zdarma každou sobotu večer předpovědi na úplněk a novoluní, návody na kouzla a rituály, týdenní věštbu a jiné články.

Prohlédněte si poslední:

Festivaly

Víkendové semináře

Přednášky s večírkem

Čarovné zrcadlo vychází od roku 2005 jako největší český web o magii, ezoterice, věštění a čarodějnictví. Tento původně okrajový koníček Animy Noiry se během deseti let rozrostl do podoby nakladatelství, zásilkového obchodu s ezoterickým zbožím a série populárních přednášek a seminářů.

Nové články vycházejí jednou týdně, vydáváme také lunární kalendář dvakrát do měsíce. Spolu s věštbou na týden je můžete odebírat e-mailem zdarma - zapište se vpravo. E-maily posíláme vždy v sobotu večer a najdete v nich také speciální akce, soutěže, pozvánky a další novinky a slevy.

Sledujte čarovné zrcadlo na sociálních sítích:

Facebook: carovnezrcadlo
YouTube: Čarovné zrcadlo
Twitter: @carovnezrcadlo

Magazín a eshop provozuje Čarovné zrcadlo, s.r.o., společnost zapsaná u Městského soudu v Praze, IČ 04585810, se sídlem Rybná 24, Praha 1, 110 00.

Přednášky a semináře pořádá Anima Noira, IČ 87037998, zapsaná v živnostenském rejstříku jako fyzická osoba se sídlem Hvozdnice 106, Praha - Západ, 252 00.

Semináře a přednášky se konají v prostorách jógového studia "Pracoviště Pohled" v Letohradské 16, Praha 7 - Letná. Více i s fotkami na této stránce.

Číslo účtu pro platbu vstupenek je 670100-2210947517/6210 (mBank)
Číslo účtu pro platbu zboží je 2300913206/2010 (Fio) (Více na stránce Doprava a platby eshopu.)

Duchovní služby a jiné dotazy

Noira a celé Čarovné zrcadlo se od ledna 2016 plně věnují nově otevřenému obchodu, nakladatelství a produkci videa.

Pokud máte otázky jiné, než na vaše objednávky, můžete:

  • Zkusit vyhledávat v článcích, které vyšly na čarovném zrcadle od roku 2005. Je jich hodně a můžete v nich nějaké odpovědi najít.
  • Vyzkoušet rituální a další návody a postupy, které vyšly v rubrice Rituály nebo prostudovat rostoucí databázi návodů ke zboží, které najdete na této straně nebo přímo u jednotlivých produktů vždy pod záložkou "Soubory" jako soubory ve formátu PDF zdarma ke stažení
  • Si objednat svépomocné knihy, které jsme vydali, nebo kurzy pro domácí studium
  • Nebo shlédnout naše videa
  • Případně se zúčastnit některého zbývajícího semináře nebo navštívit přednášky

Na eshopu najdete také často kladenými dotazy (FAQ).

Čarovné zrcadlo neposkytuje žádné duchovní služby, poradenské či terapeutické služby, věštecké ani rituální služby a to za úplatu ani zdarma. Noira tuto živnost ukončila a nebude se věnovat vašim žádostem o konzultace, rituály, věštby, diagnostiky, rozbory, odborné názory, vyšetřování paranormálních jevů atd. Tyto e-maily vyřizuje asistent odkázáním na doporučené kolegy a veřejně dostupné zdroje. To se samozřejmě týká i dotazů, zaslaných přes Facebook, Twitter, e-mail, YouTube nebo telefonicky. Opravdu pro vás nemůžeme více udělat.