Magie pro život

Víkendový seminář

Termíny:

 • 1. a 2. únor, sobota 10:00-17:00, neděle 10:00-15:00, ZBÝVÁ 7 VOLNÝCH MÍST

Místo konání:
Čajovna Šamanka v Praze 2, Hálkova 8 (popis cesty níže)

Oblíbený seminář plný praktických tipů pro domácí rituální magii se bude konat přímo o jednom z velkých pohanských svátků našich předků. Hromnice jsou spojeny s očistou a žehnáním svící, projdeme si tedy speciálně očistné techniky s vodou a nahlédneme hlouběji do svíčkové magie.

Cena:
3.600,- za víkendový seminář
2.500,- se slevou (podmínky)

V ceně semináře:

 • Dva dny intenzivní výuky, rozborů a cvičení v malé skupině (do 15 lidí)
 • Občerstvení v průběhu semináře (studená kuchyně)
 • Pomůcky pro rituál oživení magické panenky a na výrobu magické mandaly
 • Skripta a speciální požehnaný diplom
 • Následná péče a vyhodnocení formou dálkové konzultace

Objednat seminář Slevy studentům a další druhy na stránce s objednáním.

Náplň semináře:

 • Magický rituál komplexně – Od prvotního nápadu, přes návrh strategie, vhodné načasování až po vyhodnocení. Rozdílný přístup k záměrům pozitivní a negativní magie.
 • Věštění ze svící – Jak vykládat chování svící a další jevy v průběhu rituálu. Efektivní propojení věštění a magie. Jak prozkoumat svůj záměr předem a sledovat jeho energii nadále.
 • Jak nakládat se zbytky kouzel a pomůcek - v souladu s naším záměrem. Odevzdávání vodě, zemi, pálení a další tradiční techniky uchovávání kouzel a likvidace pomůcek.
 • Magický volt – Jak používat předměy, které nás symbolicky propojují s dalšími osobami a nehmotnými věcmi. Různé strategie manipulace se svícemi. Co vše může svíce v rituále představovat.
 • Magické pomůcky – Základní pomůcky. Péče o ně. Nejoblíbenější užitečné pomůcky a zhola zbytečné pomůcky.
 • Magický oltář – Jeho stavba, péče o něj. K čemu slouží a jak jej maximálně efektivně využívat.
 • Magický deník – Jak si jej vést. Co do něj patří. Jak pracovat se záznamy. Přínosy vedení deníku.
 • Zásady rituální magie – Přednosti rituálu oproti jiným formám spirituální práce. Jak je naplno využít. Navrhujeme rituál pro vlastní potřebu nebo druhé. Práce s emocemi v rituále a po něm.
 • Výroba permanentních magických předmětů – Výroba magické panenky.
 • Zvyšování efektivity vlastních rituálů – Co vše můžeme udělat proto, aby naše magie fungovala lépe.
 • Tvorba magické mandaly Energetický obrázek, který udržuje v chodu naše přání a cíle a zlepšuje účinnost kouzel.
 • Odkud čerpat - Úskalí knih a internetových zdrojů. Co jsou nejlepší zdroje pro současného čaroděje.

Související semináře:

Seminář se vhodně doplňuje s dalšími semináři, zejména s Věštěním z karet, které jak se naučíte, lze dobře využít i pro magii. Rituální magii lze posílit také prací s anděly a jinými duchy a bytostmi, čemuž se podrobně věnují stejnojmenné semináře.

Co říkají účastníci kurzu

Kurz byl perfektní, moc se mi líbil a musím říct, že zázraky se dějí. Jak bylo mým záměrem nějak pomoci synovi, tak mi včera volal ze školy, že tu učitelku, která mu dělala největší naschvály, vyhodili. To bylo opravdu překvapení. Věřím, že mu znechucovala studium a on se teď bude moci dát celkově dohromady.

- Dita, Vídeň

Velmi velmi ráda vzpomínám na Tvůj seminář a nejraději bych jela hned na další a nejlépe na všechny! Co je u mne nového? Na chatu se mi objevil hned už na kurzu od Tebe jeden zájemce. Jsem ráda, že se to zlomilo... zaznamenala jsem obrovské změny ve svojí práci. Přišla i nová pracovní nabídka, kterou jsem přijala a jak bych to řekla nejlépe - prolomily se ledy, mám teď velmi dobré pracovní zakázky. A klienti mne zvýšeně vyhledávají. No a obchodům se daří. Proto jsem Ti za vše opravdu vděčna.

- Kateřina, Morava

Vnímáš působení své mandaly? - Ano vnímám. Vnímám to tak, že se mi stále velmi daří. Panenka funguje jako divá, protože se mi dále prohlubuje moje vnímání a můj kruh je už téměř uzavřen! Každopádně jsem začala vidět a cítit věci po semináři, vrhla jsem se na kineziologii a automatickou kresbu.

- Pavla, Brno

Otázky a odpovědi o seminářích

Kde konají semináře?

Všechny semináře se konají v čajovně Šamanka (www.Samanka.cz) na adrese Hálkova 8, Praha 2. Na místo se dostanete pešky ze stanice MHD I.P.Pavlova (metro
C, tramvaje):

Jak si rezervuji místo na semináři?

Přes tlačítko "objednat seminář" nebo rovnou z nabídky na horní liště se přesuňte na stránku Objednání semináře, kde vyplníte své údaje a odešlete. Zašleme vám výzvu k úhradě a praktické pokyny k účasti.

Jsou nutné předchozí znalosti?

Všechny semináře jsou koncipovány tak, aby z nich měl užitek i ten, kdo k duchovním naukám teprve nedávno přišel. Nepředpokládají žádné předchozí znalosti, pouze otevřenou mysl a ochotu naučit se nový přístup a vyzkoušet si dané techniky.

Jak kurzy vypadají?

Obrázek poví více, než tisíc slov, prohlédněte si tedy fotografie (klikněte do rámečků):

V neformální atmosféře malé skupiny (do 10 lidí) si povídáme, sdílíme zkušenosti, účastníci mají možnost ptát se na cokoliv a také to dělají. Součástí programu jsou praktická cvičení a rituály, je možnost vyzkoušet si různé pomůcky a postupy.

Snažíme se, aby naše kurzy byly maximálně bezpečné. O rizikách duchovní a magické praxe hovoříme otevřeně. V případě neočekávaných projevů poskytujeme účastníkům seminářů neodkladnou pomoc hned na místě, i po skončení formou telefonického a emailového kontaktu.

Kurzů se účastní pestrá skupina duchovně hledajících lidí, kolegů-profesionálů i laiků. Asi 2/3 tvoří ženy. Převažují lidé ve věkové skupině 30-50 let. Semináře nejsou vhodné pro mladistvé.

Navazují na sebe semináře nějak?

Vyjma speciálního 3 dílného cyklu Odeklínání jsou na sobě jednotlivé semináře
zcela nezávislé. Účast na více kurzech nabízí systematické rozvíjení získaných znalostí a technik a jejich vzájemné propojení, jakož i větší hloubku a osobní přístup ke studentovi.

Jaký je vztah mezi semináři a individuální výukou?

Semináře jsou vhodným doplněním individuální terapie nebo výuky a naopak. Osobní sezení umožňuje výuku technik přímo na míru vašim potřebám a současné situaci a zohlednění vašich jedinečných talentů. V rámci individuálního studia nelze předat takové množství informací, jako např. na víkendových kurzech a ochudíte se také o sdílení s podobně smýšlejícími. Na druhé straně na seminářích není typicky prostor pro to řešit do hloubky vaše specifické, osobní záležitosti.

Jaké jsou doporučené knihy a zdroje k seminářům?

Obsahem seminářů jsou převážně nauky a techniky, které v českém jazyce nenajdete systematicky zpracované. Zahraniční zdroje jsou o něco lepší, avšak jedná se o léty vypilovaný soubor vlastních zkušeností z práce s klienty a mé vlastní magické praxe. Hlavním zdrojem jsou proto semináře samotné a následné rozvíjení technik, které se naučíte, soustavným zkoušením, k čemuž je možné poskytnout individuální vedení. Na kurzech vždy doporučuji několik knih, které mne zaujaly, jejich vztah k tématu je však spíše nepřímý.

Přednášející

noira-vyuka-180.jpg

Anima Noira vyučuje okultní vědy a zabývá se léčitelstvím, magií a mediumistickou prací.

Nejbližší akce

Odebírejte info o dalších kurzech

Nenechte si ujít pozvánky na akce, semináře a nové články na webu: