Magie peněz

Seminář bude zpracován do knižní podoby nebo jako korespondenční kurz. Sledujte náš newsletter a novinky v eshopu.

Seminář zaměřený na nejstarobylejší formu magie vůbec, přitahování prosperity. V první části se budeme zabývat tím, co nám brání v prosperitě.

Prozkoumejte svoje finanční bloky a uřknutí, negativní myšlenkové programy a jiné bariéry a přijďte je společně rozbourat. Začnete lépe vnímat toky finančních příležitostí kolem sebe, najdete svoji finanční vizi pro budoucnost a naučíte se dobře hospodařit.

Program semináře:

  • Vaše peníze a vy - Průzkum energetického pole mezi vámi a vašimi penězi a práce s ním.
  • Vymítání finančních démonů - Jak odhalit získaná přesvědčení o penězích, která nám brání v prosperitě a zbavit se jich jednou pro vždy.
  • Rituál dlužníků - Vymanění se z negativní energie, kterou vytváří dlužné peníze, ať už se nacházíme na kterékoliv z jejich stran. Uvolnění energetických toků pro peníze.
  • Oltáře a amulety prosperity - Kameny, byliny, oleje a další pomůcky tradičně spjaté s přitahováním peněz. Jak vybudovat u sebe doma finanční oltář a učinit jej ohniskem nové prosperity.
  • Typická úskalí finanční magie - Jak se vyhnout typickým vedlejším účinkům, které přináší čarování na peníze.
  • Finanční cíle a díry v rozpočtu - Aby nám peníze každý měsíc záhadně nemizely. Jak rozumět různým výdajům a k jakým cílům směřovat svoje úsilí.
  • Moje poslání - Co je naším vlastním smyslem života, a co děláme jenom kvůli penězům?
  • Rituál prosperity - Budeme čarovat s voskovými figurkami, bylinami a oleji na podpoření proudu prosperity v našich životech.

Pro koho je seminář vhodný:

Seminář je první volbou pro každého, kdo se s penězi ve svém životě potýká. Hodí se ale i pro ty, kdo peníze mají rádi a chtějí pochopit jejich podstatu. Na vymítání kleteb a démonů, které se projevují v osobním životě, se zaměřuje související seminář Magie lásky. Těm, kteří se už cítí být na hraně nejen s financemi pomůže seminář Odeklínání.

Fotografie ze semináře

Co říkají účastníci kurzu

Seminář Magie peněz pro mne byl opět nový a nezapomenutelný zážitek. Na semináři pochopíte, co vám brání v toku peněz do vašeho života. Uvědomíte si, jaké mate bloky, které od vás peníze odhánějí, a jak se těchto bloků zbavit. Jak si do života přitáhnout hojnost (díky správnému přístupu k penězům) a nenechat se jimi ovládat, naopak, ovládnout je a užívat je pro svůj prospěch.
Moje pocity po semináři umocnily radost ze života a přesvědčení, které mne provází celý život, že peněz je dostatek a když vám zrovna chybí, tak se k vám dostanou, jen je musíte nechat přijít. Jsem vděčná za následující finanční zázraky, které se mi po semináři staly: Dostávám nečekané dárky od přátel (jen tak pro radost… jsou to drobnosti, které jsem si přála, ale které by pro mne teď byly “zbytečný finanční výdaj”), v obchodech u pokladny mi prodavačky dávají zdarma jako bonus k nákupu produkty, a vždy se jedná o věc, kterou potřebuji a přemýšlím, zda si ji koupit teď nebo jindy… a poslední stěžejní zázrak pro mne byl, když mi majitelka bytu, kde bydlím, sama od sebe oznámila, že mi snižuje nájem o 2.500,-. Což je přesně částka, kterou jsem potřebovala, ale neměla jsem odvahu o to sama žádat.
Tyto drobnosti mi dávají pocit, že mohu s rozvahou následovat znamení, která mi ukazují cestu k práci, která mne dovede přesně tam, kam má a nestresovat se tím, že nemám peníze, protože peníze jsou všude kolem nás a jsou tu hlavně pro nás.

- Alena, Praha

Tento seminář byl pro mne osobně opravdu velmi intenzivní. Myslím si, že i ze všech nejsilnější. Velmi se mi líbilo složení lidí co tam byli. Hodně mě to ukázalo o dávání a přijímání, zasáhlo mne to v emoční rovině. Chystám se také si udělat radost a koupit si něco pro sebe pro potěšení. Nenapadlo mě, že seminář o penězích vlastně zase pracuje s celým člověkem. Ukáže mu jeho hodnotu, jeho kvalitu. Je tam také vidět vliv rodiny.
Ještě jednou moc díky, já osobně jsem byl nadšený a věřím, že mě to zase posunulo. Moc se těším na příští seminář.

- Honza, Praha

Chtěla jsem ti strašně moc poděkovat za ten kurz. Opravdu moc jsi mi pomohla (a všichni členové workshopu). Otevřely se mi v mnoha směrech oči a jsem konečně na správné cestě. Půjdu určitě znova... ale prvně musím udělat ty správné kroky a srovnat si životní styl. Strašně moc ti děkuji a těším se až se příště uvidíme!

- Blanka, Praha

fotka

Seminář vede
Noira

Magie pro mne znamená vracet lidem moc nad jejich životem zpět do jejich rukou.

Praktické informace

Podrobně o seminářích

Festivaly

Víkendové semináře

Víkendové semináře pro veřejnost tímto končí. Od července se můžete těšit na úplně nový cyklus přednášek.

Vyhledávání

Hledat v článcích 1271672657124451911_0.png