Magie lásky

Tento seminář už se nebude opakovat a bude zpracován v knižní podobě. Sledujte newsletter a novinky v eshopu.

Navštivte přednášky:
Jak si nepřičarovat partnera, 17. července
Jak přestat mít smůlu na chlapy, 14. srpna

Co nám brání ve šťastné lásce? Ponoříme se společně do průzkumu toho, jak na nás působí negativní vzorce z působí rodiny a z minulých vztahů a nalezené bloky a kletby zažehnáme společným rituálem. V druhé části si ukážeme cestu k nalezení spřízněné duše, praktické strategie pro randění a seznamování a porozumíme tomu, co je zapotřebí, aby naše kouzla na lásku fungovala.

Program semináře:

  • Rodinná zakletí - Nakolik nás výchova a původní rodina dosud ovlivňují ve výběru partnerů a blízkých přátel? Jak tyto zničující vzorce rozeznat a přerušit.
  • Rituál pohřbení starých vzorců - Necháme odejít vliv původní rodiny, našich bývalých partnerů a vlastních pochybností.
  • Co vlastně hledáme - Ujasníme si, podle čeho si partnera vybírat, aby opravdu naplnil naše potřeby.
  • Proč nefunguje magie lásky - Jak se vyhnout obvyklým úskalí, na která můžeme narazit při čarování na lásku.
  • Rituál na přivolání šťastné lásky - S pomocí bílé magie a speciální voskové panenky přitáhneme do života to, co vám chybí.
  • Jak na seznamování - Seznámení s tím pravým nám magie může přihrát, ale chce to také míst správnou straegii.

Pro koho je seminář vhodný:

Seminář se výborně hodí pro nezadané dámy, které se dozví konkrétní instrukce, jak uspět ve svém příštím vztahu, ale i zadané v něm najdou odpovědi na své pochybnosti a především smíření s minulostí. Každá žena na něm najde to svoje, a ty mladší si mohou odnést neocenitelné rady pro výběr životního partnera.

Fotografie ze semináře

Co říkají účastníci kurzu

Chtěla jsem Tě pozdravit a samozřejmě Ti říci, že Magie lásky mi velice ale velice pomohla. Chci vyjádřit povzbuzení ostatním účastníkům. Já jsem toho jasným důkazem. Na semináři jsem byla před tři čtvrtě rokem, byla jsem tehdy v zoufalém stavu, nevěřila jsem a nedoufala. Teď se budu vdávat. Po semináři jsem získala vše, po čem jsem toužila a to byla právě konečně ta pravá láska. Měsíc po semináři jsem potkala svého současného snoubence. A jsem za to nesmírně vděčná!

- Blanka, 34 let , Liberecký kraj

Milá Noiro, seš fakt kanón. Tvoje schopnosti jsou nebývalé. Tvoje školení i společný rituál mi pomohly, jak to holt vyšlo. Našel jsem kolem sebe lásku i tu partnerku. Bohužel to není ta původní dáma. Nicméně děvčata mne mají teď nebývale ráda. Až bych řekl skoro, že hromadně. Děkuji za tvou pomoc.

- Václav, Praha

Už pár dní mám silný pocit, že ti chci napsat, jak jsem ráda, že jsi mi vstoupila do života. Změny, které mne potkaly, jsou až neskutečné, po tomhle semináři mám pocit, že se změnilo celé moje vnitřní vnímání. Trvalo mi pár dní, než jsem se vzpamatovala z toho, co jsem si ze semináře odnesla. Byl to jeden z nejsilnějších zážitků, co jsem za posledního půl roku prožila, výsledek ovšem ohromující. Jako kdybych byla úplně jiný člověk. Dívám se do zrcadla a vidím sebe, ale nejsem to já. Bavím se s přáteli a oni mi říkají, že jsem najednou rozzářená, že jsem jiná a že mají touhu se mne alespoň dotknout, aby si kousek mé energie vzali. Ten, kdo je zahořklý a pesimistický, se mi ale vyhýbá. Jsem sama sebou fascinovaná... a za to ti chci moc poděkovat, i když vím, že cestu mám ještě dlouhou, tak místo strachu a obav cítím nadšení a radost.

- Alena, Praha

Ve vztahu k mužům se cítím klidnější. Psycholožka, ke které chodím od jara, říkala, že jsem "lepší". Zajímavé je, že hned po semináři ožily oba mé profily na seznamkách a stalo se mi několik podivných příhod s vodou. Zdá se mi, jako by na mne voda mluvila.

- Martina. Praha

Na základě naší spolupráce, jež započala už před Magií lásky se v mém životě začaly dít věci! V současné chvíli jsem před podpisem Dohody o prodeji stávajícího bytu a hledám byt nový v mém rodišti. Zbavuji se věcí jež se mi zdají zbytečné, přežité a pojí mě s minulostí, toužím se osvobodit a začít nový plnohodnotný skvělý život jinde a jinak. Jsem přesvědčená, že to dokážu a že si to plně zasloužím! Pozoruji vzrůstající zájem mužů o svou osobu, zejména jeden bývalý mladší milenec se svým neuvěřitelně trapným chováním docela prozradil, své skutečné motivy. Cítím se být silná a překonat tyto zkoušky.

- Romana, Severní Morava

Na semináři jsem výjimečně čarovala spolu se studenty a zhotovila si vlastní svitek a panenku, která pak hořela doma na oltáři. Výsledek mi vytřel zrak. Pouhé tři hodiny po skončení kurzu jsem našla zprávu od muže, do kterého jsem bývala velmi zamilovaná, ale naši známost jsem ukončila. Dlouho jsem o něm neslyšela. Sešli jsme se zjistila jsem, že přitažlivost je pořád stejná. Přestože jsme se nedali dohromady, objasnilo se mi mnohé o minulosti i o mých skutečných potřebách.

- Noira, Praha

fotka

Seminář vede
Noira

Magie pro mne znamená vracet lidem moc nad jejich životem zpět do jejich rukou.

Praktické informace

Podrobně o seminářích

Festivaly

Víkendové semináře

Přednášky s večírkem

Vyhledávání

Hledat v článcích 1271672657124451911_0.png