Esoterické obchody

runy-kyvadla-vesteni.jpg

Na této straně naleznete komentované odkazy na vyzkoušené esoterické, pohanské a čarodějnické obchody a online shopy. V seznamu jsou české obchody a eshopy s rituálními nástroji, pomůckami na magii a věštění, bylinami a vykuřovadly, magickými bylinami, amulety a talismany a dalším esoterickým zbožím, jako jsou drahé kameny, pohanskými šperky a historickými replikami a dalším tematicky spřízněným zbožím.

Pokud znáte nebo provozujete dobrý obchod, můžete se ozvat.

magicky-avalon.png

Magický Avalon - Čarodějnický obchod v Praze

Nejlépe zásobený český čarodějnický obchod a eshop, nabízí magické a rituální pomůcky z dovozu. Potřeby pro čarodějnictví a rituální praxi – oltářní roušky, dýky, magické hůlky, pomůcky k vykuřování; věštecké pomůcky – tarotové karty, runy a spiritistické ouija desky. Hoodoo produkty Anna Riva, posvěcené svíčky a magické oleje. Gothic doplňky z pryskyřice, draci a přívěsky. Kamenná prodejna v centru Prahy na Malé straně nabízí také posezení s čajem a kávou. Věštecké služby, kurzy magie, věěštění a Tarotu.

Prodejna – Vlašská 11, Praha 1 - Malá strana. ÚT-SO, 12-20:00. E-shop – www.magickyavalon.cz

rymer-vykurovadla.png

Vykuřovadla Rymer

Pan Rymer nabízí nejširší sortiment vykuřovadel a pomůcek k vykuřování v ČR a patří i mezi co do šíře nabídky k nejlepším obchodníkům s vykuřovadly v Evropě. Pravidelně přednáší o vykuřování na různých akcích, kde prodává se stánkem. Kvalitně popsané zboží, byliny a pryskyřice jsou doplněny o magické korespondence a historii jejich použití v magii a čarování. V nabídce kadidlo vynikající kvality, pryskyřice, byliny a dřeva, dále kvalitní kadidelnice, uhlíky a něco šamanských pomůcek. Doporučuji vyhledat stánek na některém z festivalů, pokud chcete kvalifikovaně poradit s výběrem.

E-shop: www.rymer.cz. Stánek na esoterických festivalech a veletrzích dle kalendáře.

mystic-shop_0.jpg

MysticShop - Esoterický eshop na Slovensku

Slovenský esoterický eshop ponúka liečivé kamene, šungitové výrobky, orgonitové výrobky, polodrahokamy, vykurovadlá, amulety, talizmany, kyvadlá, šperky zo striebra a polodrahokamov, prívesky, náramky a iné.

E-shop: MysticShop.sk

arkanum-125px.png

Arkanum čarodějnický obchod

Malý čarodějnický obchůdek v Holešovicích, výdejna eshopu, s nabídkou ručně vyráběných rituálních pomůcek a čarovných směsí - ručně odlévané probarvené magické a oltářní svíce, černé svíčky, pomůcky k vykuřování a vykuřovací směsi, čarodějnické masti, kameny a šperky z drahých kamenů. Výroba magických hůlek ze dřeva, úpravy a opravy hůlek. Kurzy magie, výklad Tarotu.

E-shop: www.Čarodějnický-Obchod.cz, Prodejna: Přístavní 43, Praha 7 - Holešovice. Tram Maniny, metro B a C. PO, ST 12-18:00. Pátek přednostně pro objednané na služby.

vestica_0.jpg

Čarodejnica.com - Vestiaren a mágia, Slovensko

Keren Hatuch je slovenská čarodějnice a věštkyně, která nabízí pomoc formou zaslání balíčků na čarování s návodem, které jsou na určitý účel, nebo vyrobeny na míru pro váš případ. Nabízí také výklad Tarotu po mailu.

E-shop, objednání přes Internet: Carodejnica.com.

caruj-cz_1.jpg

Čaruj - Esoterický eshop a knihkupectví

Esoterický eshop s bohatou nabídkou duchovní literatury a pomůcek pro věštění, vedle
unikátních DVD kurzů v češtině (ájurvéda, védská astrologie). Tarot a jiné vykládací karty, křišťálové koule, spiritistické tabulky ouija, talismany a magické panenky z vlny. Nabídka astrologických služeb, prodej astrologického software.

Eshop: Čaruj.cz.

vypravy-do-peru_0.jpg

Přírodniny Oskar - minerály, fosílie, import z Peru

Pan Oskar Krajíček je ženatý s peruánskou ženou a v Praze a v Brně provozuje obchod s jedinečnou nabídkou přímo dovezených přírodnin a indiánských výrobků. Drahé kameny a šperky z nich vyrobené, fosílie, tradiční hudební nástroje a keramika, oděvy a doplňky z lamí vlny. Provádí též opravy šperků a jejich zakázkovou výrobu. Kromě toho pořádá dobrodružné trekové výpravy do Peru.

Web: PřírodninyOskar.cz. Prodejna Praha: Záhřebská 41, tram. Jana Masaryka, Po-Pá 10-19:00. Prodejna Brno: Pekařská 40.

medievum-market.png

Medievum Market - Historické repliky a dárky

Pěkný eshop se sortimentem historických replik a středověkem inspirovaných dárků. Historické sklo - poháry, lahve, historické hrací karty a taroty, hrací kostky, dřevěné hračky, historická keramika, cínové odznaky, jídelní potřeby a další zajímavosti. Také výroba firemních dárků.

E-shop: Market.Medievum.cz

mists-of-avalon_0.png

Mists of Avalon - Pohanské šperky z Glastonbury

Mlhy Avalonu dováží unikátní šperky a další sortiment z anglického Glastonbury, města s velkou pohanskou tradicí, kam jsou situovány artušovské legendy. Šperky ze stříbra, zlata a ušlechtilých kovů se inspirují magií a pohanstvím, obsahují přírodní polodrahokamy. Další v nabídce jsou hedvábné, ručně malované mandaly, které pomocí síly barev, symbolických tvarů a Aura Somy jakýkoliv prostor nejen zkrášlují, ale zároveň i zharmonizují. Přírodní hliněné a barevné sošky bohyň, šamanská a relaxační CD, tištěná originální přáníčka s tématikou bohyní a posvátných zvířat. Kameny a polodrahokamy též nezpracované. Zajímavostí jsou vltavínové vonné tyčinky. Paní Lilia se také věnuje přirozenému mateřství a seminářům pro ženy, které najdete v kategorii "Léčitelé".

E-shop: MistsOfAvalon.cz, stánek na festivalech dle kalendáře.

paganshop.png

Pagan Shop

Pohanský obchod se sortimentem zaměřeným na keltský, germánský a slovanský odkaz. Od oblečení, šperků a doplňků na sebe i do domácnosti, až po Himalájskou sůl, runové ubrousky a formičky na pečení. Velký výběr triček a mikin s pohanskou tematikou, krásné cínové přezky na opasek, unikátní placatky s pohanskými motivy. Doplňky do domácnosti a dárky - popelníky, zapalovače, příbory, fosilie a kuriozity.

E-shop: PaganShop.cz

pohanskyobchod.png

Merlin - Pohanský, fantasy a čarodějský obchod

Obchůdek s ohromnou nabídkou šperků s pohanskou tematikou, stříbro a bronz - přívěsky, prsteny, náramky a náušnice. Přívěsky z hovězí kosti, pravé signální rohy a rohy na pití. Dřevěné figury a dekorace. Velmi příznivé ceny s dodáním do čtrnácti dnů.

E-shop: PohanskýObchod.cz

Esoterie_0.JPG

Esoterie - kamenný esoterický obchůdek v Praze

Esoterie je kamenný obchod se širokým sortimentem zboží z alternativní a esoterické oblasti (čaje, byliny, vykuřovadla, vonné tyčinky, svíčky, kameny, pomůcky Feng Shui, talismany a amulety a jiné. Je zde i možnost výkladu karet a šamanského léčení.

Prodejna: Praha 10, Průběžná 6. Otevřeno Po-Pá: 10-18 hod. Web: Esoterie.cz

Mystique