Duchové a bytosti

Tento seminář už se nebude opakovat. Osud materiálu je zatím nerozhodnutý.

Duchovní bytosti jsou všude kolem nás. Ať už jsou to duchové zesnulých, přírodní duchové a duše místa nebo starověká božstva a šamanská zvířata. Podle domorodých náboženství každý přicházíme na svět v doprovodu skupiny pomocných duchů. Poznejte ty vaše a naučte se je vnímat. Jak se spojit se světem duchů a koho v něm najdeme, o tom je tento seminář. Součástí dušičkového opakování je vždy speciální rituál smíření živých a mrtvých v sobotu večer.

Program semináře:

  • Duchovní bytosti – andělé, démoni, mrtví, přírodní géniové a jiní. Ke komu máte blízko?
  • Povolávání duchů - S chřestidly, pomocí modlitby, tancem a vysvěcením magického kruhu. Jaké to je, cítit jejich přítomnost?
  • Vaši patroni - Poznejte božstva, která stála při vašem narození.
  • Pakty s bytostmi - Jak uzavřít posvátný slib či úmluvu a získat pomoc od duchů..
  • Oltáře a obětiny - Jaké dary se přinášejí různým druhům bytostí.
  • Tři druhy předků - Poznejte tři druhy svých předků podle druidského učení a napojte se na moudrost vašich duchovních předků.

Pro koho je seminář vhodný:

Seminář je hodně zážitkový, a mnozí na něj přicházejí ze zvědavosti, aby poodkryli roušku jiných světů. Zjistíte, kde hledat své spojence na Druhé straně a jak s nimi komunikovat. Seminář se dobře doplňuje se základy magie a s programem o andělech.

Fotografie ze semináře

Budou přidány po Dušičkách.

Co říkají účastníci kurzu

Odnáším si větší důvěru ve svět duchů a komunikaci s ním. Vždycky jsem míval různé vjemy, ale pokládal jsem je za pouhé fantazie. Zjistil sem, že jim mohu důvěřovat.

- Radko P., Praha

Tento seminář mě posunul opět o něco blíže k pochopení světa bytostí a seznámil mě s možnou komunikací mezi naším světem a světem duchů. Zanechal ve mě silný zážitek i výběr hudebních ukázek... opravdu skvělé, doporučuji!

- Renata R., Praha

Seminář, který Noira ideálně načasovala na Dušičky, byl opravdu zážitkový. Ze začátku jsem se bála, že některé věci mi nebudou příjemné, ale celé dva dny se odvíjely v příjemném a kamarádském duchu. Nejen, že jsem navázala kontakt s různými bytostmi, ale uvědomila jsem si, kam chci směřovat a kde mám kořeny. To co jsem delší dobu tušila se potvrdilo. Ač po prvním dni se mi špatně spalo, později se to upravilo. Věci do sebe začaly zapadat, navíc jsem dost ovlivnila přítele a ten se začal o jiný svět také zajímat. Věřím, že další zážitky ještě přijdou.
Co ještě oceňuju je návštěva dalších čarodějů, kteří víkend obohatili i o svoje zážitky a vědomosti.

- Lenka, Brno

Seminář byl naplněn nádhernou a mocnou starodávnou silou bytostí a duchů, před kterou je mi ctí se sklonit a v tomto duchu děkuji tobě i všem mágům a čarodějům za zážitky a zkušenosti, se kterými jsem se mohla setkat.

- Simona, Říčany

Na seminář jsem šla se smíšenými pocity, ale ještě před zahájením mě atmosféra, která se vytvořila naprosto nadchla a bylo jasné, že mi nezkazí náladu vůbec nic. Po semináři jsem jela navštívit svoje zemřelé blízké na Břevnov.
Jdu na hřbitov, když tu, na trávníku běhá prase. Koukám jako blázen, prase k nikomu nepatří, před lidmi uhýbá. Sedla jsem si a dívám se, a ono přišlo ke mně, strčilo mi rypáček na dvacet centimetrů od obličeje, nechalo se vyfotit mobilem, jakoby pozovalo. Nakonec ještě zakvíkalo a když jsem se zvedla, že půjdu, šlo se mnou. Bylo mi úzko, že ho tam nechávám. Když jsem se stejnou cestou vracela, bylo pryč.
Chystám se do práce, ale říkám si, že si ještě vygooglím to jméno z magické pečeti, tak ze slušnosti, když někoho oslovuji, abych se aspoň podívala o koho jde. No a vidím... Cerridwen, bohyně ke které patří měsíc a PRASE.

- Hanka, Praha

Po semináři určitě nějakou změnu vnímám :-) Nevím, jak se to stalo, ale dívám se teď s důvěrou do dalších dní, ráno vstávám s dobrým pocitem a se stejným pocitem jdu i večer spát. Asi bych řekla, že mám najednou pocit, že jsem na správné cestě a že je všechno tak, jak má být. Tak snad mi tento pocit vydrží co nejdéle :-) Vnímám i změnu energie v místě, kde bydlím, jako by se to tam nějak pročistilo, jako by se tam najednou "lépe dýchalo." Začala jsem si také psát útržky snů a kartu, kterou si každý den vytáhnu, myšlenky, pocity, souvislosti, které mě napadají.

- Eva

Seminář se mi moc líbil. Hlavně se dozvídám spoustu použitelných informací k praktickému použití. Po rituále předků paradoxně vnímám lepší vztah s mým bývalým manželem.
V duchovním světě jsou náznaky nového duchovního kamaráda - Venuše. Takže ti moc děkuji a cením si tvých rad. Těším se na další seminář.

- Romana, Severní Čechy

Na semináři se mi líbilo a byla opravdu pěkná atmosféra. Dozvěděla jsem se nové a zajímavé věci, které mi doplnili to co jsem už znala, pochopitelně že se člověk učí celý život.

- Dana

fotka

Seminář vede
Noira

Magie pro mne znamená vracet lidem moc nad jejich životem zpět do jejich rukou.

Praktické informace

Podrobně o seminářích

Festivaly

Víkendové semináře

Víkendové semináře pro veřejnost tímto končí. Od července se můžete těšit na úplně nový cyklus přednášek.

Vyhledávání

Hledat v článcích 1271672657124451911_0.png