Čakry a energie

Víkendový seminář

Termíny:

 • 26. - 27. dubna 2014, 10:00-18:00 (sobota) a 10:00-17:00 (neděle), 6 VOLNÝCH MÍST

Seminář uvádí do energie vlastního těla. V úvodu se zaměřuje na cesty, kterými přirozeně získáváme sílu - dech, stravu a spánek a dále na způsoby, kterými ji můžeme kultivovat a rozvíjet. Naučíte se řadu energetických cvičení, od základních technik vystředění se a uzemnění, které jsou základem všech magických rituálů a energetických cvičení, až po složitější manipulaci s čakrami a krystaly.

Čakry jsou energetická centra na těle, která souvisí s psychickými a tělesnými funkcemi. Jejich harmonické fungování zajišťuje zdraví a rozvoj vlastního potenciálu. Nauka u čakrách má proto univerzální využití v magii a spiritualitě. Patří k základu, který lze dále rozvíjet mnoha způsoby, které si ukážeme – prací s barvami, meditacemi manipulací s energií vlastního těla, při léčení psychických a fyzických obtíží.

Krystaly nachází široké využití v každodenním léčení, harmonizaci, věštění a rozvíjení psychických schopností. Na semináři se zaměříme na práci se základními krystaly a polodrahokamy, magický význam drahých kamenů podle barev a v neposlední řadě základy péče o kameny.

Místo konání:
Čajovna Šamanka v Praze 2, Hálkova 8 (popis cesty níže)

Cena:
3.600,- za víkendový seminář
2.500,- se slevou (podmínky)

V ceně semináře:

 • Dva dny intenzivní výuky a cvičení v malé skupině (obvykle 10 lidí)
 • Občerstvení v průběhu semináře (studená kuchyně)
 • Pomůcky na cvičení
 • Skripta a speciální požehnaný diplom
 • Následná péče a vyhodnocení formou dálkové konzultace

Objednat seminář Slevy studentům a další druhy na stránce s objednáním.

Náplň semináře:

 • Spánek - Základ fyzické a psychické regenerace. Cvičení hluboké relaxace a umělého spánku.
 • Moudrost těla - Instinkt v těle a co všechno nám může říci. Jak jej používat při volbě léčiv a stravy.
 • Vědomá strava - Jednoduché principy přijímání energie z potravin, které nejsou zatížené žádnou ideologií a opravdu fungují. Jak se za týden začít stravovat v souladu se skutečnými potřebami svého těla a cítit se o 100 % lépe.
 • Dech - Základní zdroj energie, který hrůzně zanedbáváme. Dechová cvičení z jógy a pokročilá magická využití dechu.
 • Uzemnění a vystředění - Základy veškeré duchovní práce. jednoduchá tělesná a vizualizační cvičení, která nás dostanou zpátky tam, kde jsme nejvíc efektivní: v přítomném okamžiku, ve svém těle ukotveni ve svém středu.
 • Jemnohmotná těla - Jejich struktura. Naše energeticko-informační pole a co vše jej tvoří. Význam jemnohmotných těl v magii. Magické pojetí osobnosti – jste daleko více, než svým fyzickým tělem.
 • Cvičení pro aktivaci jemnohmotného těla Jak začít astrálně cestovat a manipulovat se svým světelným tělem.
 • Cvičení středního sloupu - Cvičení pro harmonizaci a nabití jemnohmotných těl podle hermetické kabbaly, které je základem veškeré rituální magie v moderním okultismu.
 • Druidská stromová meditace - Jednoduché cvičení na propojení s přírodou a harmonizaci sebe sama.
 • Sedm hlavních čaker na páteři – jejich funkce a souvztažnosti k psychickým a tělesným pochodům
 • Vedlejší čakry – málo známé vedlejší čakry a jejich nezanedbatelný význam pro práci s energií
 • Funkce horních a dolních čaker a jejich vzájemný vztah, speciální role srdeční čakry
 • Jak začít s prací s čakrami – jak se nezbláznit z probuzených energií. Harmonický rozvoj čaker. Zavírání čaker a ochrana vlastní energie
 • Čakrové barvy, symboly, posvátné zvuky (mantry) a jóga rukou (mudry)
 • Techniky nabíjení, odblokován a očišťování čaker, které může cvičit každý a mají okamžitý účinek – fyzická, vizualizační a další cvičení
 • Psychická ochrana a očista od zhoubných vazeb a energií pomocí vizualizace čaker
 • Energie krystalů podle barev. Krystaly a jejich vztah k planetárním a živlovým silám,
 • Využití kamenů v souvislosti s čakrami. – kameny jednotlivých čaker. Jejich využití proléčení a harmonizaci.
 • Výběr kamenů a péče o ně. – nabíjení a očišťování kamenů, ukládání a
 • Nejpoužívanější kameny a jejich vlastnosti - Křišťál, ametyst, růženín a další přátelské kameny, které najdou široké využití.
 • Související semináře:

  Seminář je výborným základem pro množství dalších magických a duchovních technik, jako je práce s anděly, rozvíjení intuice a šestého smyslu nebo i rituální magie.

  Co říkají účastníci kurzu

  Byla jsem skutečně moc nadšená. Pomohlo mi to se pořádně v dané problematice zorientovat. Zážitkový seminář, jak jsem několikrát zmínila už tehdy, je pro mě naprosto perfektní. Mám ráda, když můžu nové informace zpracovávat s přidaným efektem zážitku, který se mi vryje do paměti mnohem víc, než by byla suchá teorie. Také Tvá osoba v tom hraje neméně podstatnou roli. Vyzařuje z Tebe upřímná snaha předat lidem, kteří o to stojí, své vědomosti, zkušenosti, rady a to je v dnešní době poměrně velká vzácnost. Taže určitě ještě jednou moc díky. Myslím si, že jsme teď více srovnaná vnitřně sama se sebou. Trochu jinak vnímám okolní podněty. Myslím, že mám teď i trochu jiné prožitky nebo jinak vnímám skutečnosti okolo sebe. Určitě je to celkově příjemná změna, která se bude i nadále vyvíjet.

  - Jana, severní Čechy

  Na tento seminář s čakrami nemohu zapomenout. odjížděla jsem plná světla a úžasně pozitivn energie. I na semináři jsem cítia tu úžasnou energii, která byla mezi námi. Úžasná komunikace mezi námi a Zemí, ale i mezi námi a Vesmírem, kterou jsi nám zprostředkovala. A hlavně, jak s ní zacházet. Obzvláště jsem vnímala meditaci druidského háje, cítila jsem, jak jsou někteří i udiveni, jak velká síla to je.

  O čakrách jsem mnoho četla, ale toto zasvěcení bylo úžasné. Bylo jen pro nás. Seminář bych doporučila každému, kdo chce souznít se svými čakrami.

  - Maristella, Brandýs n. L.

  Seminář byl pro mně přínosem.Hlavně to,že sem si myslel jak budu mít čakry zdevastované. Překvapilo mě, že to není tak hrozné. Cvičení sem si doma opakoval. Potřeby těla také více vnímám. Hlavně se snažím přestat kouřit.Co se týče energie tak si myslím, že jí mám dost. Jen ji neumím použít. Jinak chlad na té první čakře už se moc neobjevuje, je to o dost lepší.Také venku se cítím už lépe. Byl jsem také u hrob svého otce a na rodinné oslavě, měl jsem z toho dobrý pocit. Ve snech se mi odblokovává mnoho věcí, zažívám i magické souboje... Prěju hezký den a děkuju za vše co si doposud pro mne udělala.

  - Honza, Praha

  Víkend byl opravdu z mého pohledu velmi podařený. Nenapadlo by mne, že takovým jednoduchým způsobem dokážu zvýšit o tolik svoji energii. Během polední pauzy v neděli jsem musel přebytek energie "rozchodit" v ulicích. Nesmím také zapomenout na setkání se zajímavými lidmi. Na některých byla viditelná velká změna k lepšímu na první pohled. Po semináři jsem odjížděl s pocitem, že mám dostatek energie a že dokážu VŠECHNO, co budu CHTÍT, mám pro to přece dostatek ENERGIE. V pondělí hrajeme s kamarádem badminton a já dobíhal i nemožné míče a vydržel jsem celou hodinu. Přál jsem si energii pro pohyb, a tak jsem ji dostal! Regenerace proběhla už během noci. Prostě pocit jako když omládnu nejméně o 10 let :-)

  - Jirka

  Děkuju za zážitkový víkend. Na seminář jsem jela s motivací zlepšit chronický stres. Po celém víkendu jsem se cítila nabítá energií a zároveň se mi moc dobře spalo. Úžasné byly všechny rituály, hlavně jeden kruhový, kdy jsem všichni pocítili nával společené energie. Co mě velmi překvapilo, byla "diagnostika" stavu jednotlivých čaker a to že mám zablokovanou srdeční. Do té doby jsem si těch signálů moc nevšímala. Po semináři jsem začala více cvičit energetická cvičení a cítím se lépe. Díky otevření srdeční čakry, jsem si uvědomila důvod svých problémů a dokázala některým lidem odpustit staré křivdy, doslova mi spadl kámen ze srdce. Také mě to posunulo o kus dál ve vztahu s přítelem. Začala jsem si víc všímat signálů těla a barev. Vtipné je, že se i doma začala objevovat zelená s růžovou, a to dokonce i v jídle!

  - Lenka, Brno

  Opravdu jsem si tento seminář užila. Vyzdvihla bych ráda tyto prožitky: Uzemňovací cvičení a nahrávka pro harmonizaci čaker -obojí neskutečně vyrovnává energie. Osobně mám ze všeho nejraději prožitky skupinové, tedy energii kruhu, který Noira udržuje a to co zažiji osobně s ostatními si pak dloouho pamatuji. Zde na mě zapůsobil druidský rituál. Tak silně propojenou skupinu jsem v tomto duchu ještě nezažil. A velmi dlouhodobě také čerpám z medice nad svýma čakrama, kterou jsme opět v síle kruhu tvořili aktuálně ze svých pocitů. Nikdy jsem ještě necítila své čakry živěji. Moje vitalita stoupá. Ano, potřeby mého těla vnímám po všech Noiřiných seminářích a mých soukromých duchovních setkáních, čím dál jasněji a veseleji. Jsem šťastná za každé takové prozření.

  - Nela, Brno

Otázky a odpovědi o seminářích

Kde konají semináře?

Všechny semináře se konají v čajovně Šamanka (www.Samanka.cz) na adrese Hálkova 8, Praha 2. Na místo se dostanete pešky ze stanice MHD I.P.Pavlova (metro
C, tramvaje):

Jak si rezervuji místo na semináři?

Přes web na této stránce, nebo v případě blížícího se data či speciálních požadavků telefonicky přímo u Noiry na 776 183 772.

Jsou nutné předchozí znalosti?

Všechny semináře jsou koncipovány tak, aby z nich měl užitek i ten, kdo k duchovním naukám teprve nedávno přišel. Nepředpokládají žádné předchozí znalosti, pouze otevřenou mysl a ochotu naučit se nový přístup a vyzkoušet si dané techniky.

Jak kurzy vypadají?

V neformální atmosféře malé skupiny (obvykle 10 lidí) si povídáme, sdílíme zkušenosti, účastníci mají možnost ptát se na cokoliv a také to dělají. Součástí programu jsou praktická cvičení a rituály, je možnost vyzkoušet si různé pomůcky a postupy.

Snažíme se, aby naše kurzy byly maximálně bezpečné. O rizikách duchovní a magické praxe hovoříme otevřeně. V případě neočekávaných projevů poskytujeme účastníkům seminářů neodkladnou pomoc hned na místě, i po skončení formou telefonického a emailového kontaktu.

Kurzů se účastní pestrá skupina duchovně hledajících lidí, kolegů-profesionálů i laiků. Asi 2/3 tvoří ženy. Převažují lidé ve věkové skupině 30-50 let. Semináře nejsou vhodné pro mladistvé.
Obrázek poví více, než tisíc slov, prohlédněte si tedy fotografie (klikněte do rámečků):

Navazují na sebe semináře nějak?

Vyjma speciálního 3 dílného cyklu Odeklínání jsou na sobě jednotlivé semináře
zcela nezávislé. Účast na více kurzech nabízí systematické rozvíjení získaných znalostí a technik a jejich vzájemné propojení, jakož i větší hloubku a osobní přístup ke studentovi.

Jaký je vztah mezi semináři a individuální výukou?

Semináře jsou vhodným doplněním individuální terapie nebo výuky a naopak. Osobní sezení umožňuje výuku technik přímo na míru vašim potřebám a současné situaci a zohlednění vašich jedinečných talentů. V rámci individuálního studia nelze předat takové množství informací, jako např. na víkendových kurzech a ochudíte se také o sdílení s podobně smýšlejícími. Na druhé straně na seminářích není typicky prostor pro to řešit do hloubky vaše specifické, osobní záležitosti.

Jaké jsou doporučené knihy a zdroje k seminářům?

Obsahem seminářů jsou převážně nauky a techniky, které v českém jazyce nenajdete systematicky zpracované. Zahraniční zdroje jsou o něco lepší, avšak jedná se o léty vypilovaný soubor vlastních zkušeností z práce s klienty a mé vlastní magické praxe. Hlavním zdrojem jsou proto semináře samotné a následné rozvíjení technik, které se naučíte, soustavným zkoušením, k čemuž je možné poskytnout individuální vedení. Na kurzech vždy doporučuji několik knih, které mne zaujaly, jejich vztah k tématu je však spíše nepřímý.

Seminář vede: Noira

IMG_3925-8_3.jpg

Učit magii pro mne znamená vracet lidem moc nad jejich životem zpět do jejich rukou. Učím napůl zapomenuté znalosti a techniky našich předků, aby se opět dostaly ke všem, kdo je potřebují.

Více o lektorce

Dárkové poukazy

darkovy-poukaz-seminar_0.jpg

Při objednání 2 míst na jednom semináři získávají oba účastníci slevu. Kurzovné můžete také darovat - a možná tím někomu změníte život!

Více o nabídce

Dostávejte pozvánky na akce, nové články a tipy emailem: