Andělé

Tento seminář se již nebude opakovat. Bude zpracován pro domácí studium. Sledujte náš newsletter a novinky v eshopu.

Seminář se věnuje do hloubky komunikaci a anděly a andělské magii a léčení. Naučím vás, jak začít vnímat svého Anděla Strážného a seznámíte se s nejmocnějšími andělskými bytostmi - archanděly jednotlivých planet a živlů, jakož i s tradičními technikami andělské magie, jako je kreslení pečetí nebo povolávání do magického kruhu.

Program semináře:

  • Anděl strážný – Jak s ním navázat komunikaci a začít mu naslouchat
  • Určení vašich andělských spojenců Seznamte se s nejvýznamnějšími z andělů a najděte mezi nimi své patrony.
  • Tvorba andělského amuletu – Zasvěcení předmětu a oživení.
  • Archandělé – Nejmocnější andělské bytosti a s čím nám mohou pomoci. Archandělé planet a živlů.
  • Vaše životní poslání – Získání andělské věštby na téma vašeho životního úkolu a aktuální životní fáze.
  • Ochranná pečeť archanděla Michaela – Kníže nebeských vojsk, vítěz na Satanem je nejmocnějším pomocníkem exorcistů. Naučíme se povolávat jej pro ochranu před nečistými duchy a nepřátelskými záměry.
  • Léčení s archanděly - Tvorba andělské mandaly pro uzdravení.

Pro koho je seminář vhodný:

Pro všechny, kdo mají k andělům blízko a také pro všechny, kdo hledají úlevu a léčení. Ze všech seminářů je tento "nejmilejší". Energie andělů jsou krásné a jemné. O vnímání andělů strážných a vlastní intuice pojednává také seminář Šestý smysl.

Fotografie ze semináře

Co říkají účastníci kurzu

Chci poděkovat za krásné zážitky z andělského semináře, opravdu úžasná atmosféra, děkuji za nové poznatky a informace.
Prováděla jsem menší rituál v kruhu kde jsem pomocí archandělů živlů posvětila některé další šperky a řekla bych, že se dílo podařilo. Mimochodem, co se týká takové změny kterou ve mně seminář vzbudil je větší chut tvořit a být aktivnější. Cítím se štastnější a vyrovnanější. Chci ti poděkovat za tvou práci, vážím si tě, děkuji.

- Dana

Děkuji ti za profesionálně vedený seminář "Andělé". Díky tomu jsem si potvrdil, že jdu správnou cestou. Druhý den semináře mi vlil do celého těla tolik energie, že bych mohl ještě 1/4 rozdávat Jsem rád, že jsem se tvého již druhého semináře v matičce Praze zúčastnil a potvrdil si, že vždy lze vzít život do svých rukou.

- Luděk, Plzeň

Seminář mne velmi mile překvapil a hluboce zasáhl. Nebylo to o létání na růžovém obláčku s hlásáním jak se máme všichni rádi, což jsem velmi ocenila. Ne, že bych to od tebe očekávala, ale vždy se u seminářů o andělech něčeho takového bojím, neb mé vibrace nejsou tak čisté a vysoké, aby mi v tom bylo úplně dobře :)).
V rámci seriózní psychologicko-duchovně-magické práce s bytostmi, kterými byli tentokrát andělé, se mi dostalo v rámci meditačních vhledů několik pro mne velmi silných, mystických zážitků, které mi pročistily a ukázaly další možnou cestu. Bylo to skvělé a skoro hmatatelné. Během dvou dnů mi andělé poskytli léčení i, troufám si říci, Alchymickou svatbu. Velmi jsem ocenila rituál pod tvým vedením, protože měl sílu. Hned v dalším týdnu jsem při své biodynamické praxi měla krásný zážitek: Zpracovávali jsme s klientkou její trauma a já jí šla sladit energeticky tělo přes prsty u nohou. Jak jsem se zavřenýma očima pracovala, viděla jsem najednou, jak u její hlavy stojí andělé. Světle modří, průsvitní. Své ruce drželi pod její hlavou a uklidňovali jí, ať se nebojí. Pak jí do emocionálně zraněného místa v hrudníku vložili čirý velký krystal, který měkce žlutě zářil vnitřním světlem a já sledovala, jak se to světlo rozlévá do problematických částí. Pak mi pokynuli a odešli. Byl to krásný zážitek. Vždy je zvu ke své práci a když se lidí ptám, jak po práci vnímají své tělo, často říkají, že světle modře. Tentokrát jsem své pomocníky viděla, za což jsem neskonale vděčná.

- Eva, Praha

fotka

Seminář vede
Noira

Magie pro mne znamená vracet lidem moc nad jejich životem zpět do jejich rukou.

Praktické informace

Podrobně o seminářích

Festivaly

Víkendové semináře

Víkendové semináře pro veřejnost tímto končí. Od července se můžete těšit na úplně nový cyklus přednášek.

Vyhledávání

Hledat v článcích 1271672657124451911_0.png